מחול עכשווי ממשיכים / למי שרוצים להמשיך לרקוד

הקורס  הקרוב  ייפתח ב- 29.10.2017 ויסתיים ב- 29.4.2018. | ימי ראשון  18:30-21:30  
שיעור היכרות  (ללא תשלום ) ביום ראשון 29.10.17 בשעה 18:30
מורים: גלעד ירושלמי
ולנה פלד

קורס חצי שנתי הקורס המיועד לבוגרי הקורס "מחול מתחילים" ו "מחול וקונטקט" ולאנשים עם ניסיון של כמה חודשים בלימודי מחול,  המעוניינים להמשיך לשכלל ולשפר את יכולותיהם במחול.
הקורס מיועד למי שרוצה להמשיך לאמן ולהכשיר את הגוף, לפתח כח וגמישות ולחוות את המחול כחוויה מעשירה ומהנה. הקורס מקנה כלים במחול העכשווי,  תוך מתן דגש על עבודה נכונה ובריאה עם הגוף, שיפור הגמישות והכוח ותנועה זורמת בחלל. הקורס יכלול מפגש עם מורה אורח, שיעביר סדנה של 3 שעות בסגנון או שפה תנועתית נוספת המתכתבת עם המחול העכשווי. בסוף הקורס נקיים פרזנטציה פתוחה לחברים ואורחים המבוססת על החומרים עליהם עבדנו במהלך הקורס.


קורס חצי שנתי המקנה כלים במחול העכשווי, תוך מתן דגש על עבודה נכונה ובריאה עם הגוף, שיפור הגמישות והכוח ותנועה זורמת בחלל.
התוכנית בנויה משני שיעורים רצופים המועברים על ידי שני מורים שונים, על מנת לאפשר התנסות במגוון גישות וטכניקות מעולם המחול העכשווי.
בשיעורים נעבוד על שיפור היכולות הבאים: זרימה,רכות, כוח, תזוזה בחלל, ירידה ועליה מהרצפה, עבודה על הידיים, איכויות תנועה שונות, נפילות, זיכרון תנועתי ועוד.
התוכנית בנויה משני שיעורים רצופים המועברים על ידי שני מורים שונים, על מנת לאפשר התנסות במגוון גישות וטכניקות מעולם המחול העכשווי.תהליך הלימוד מתבצע באופן הדרגתי, ובהתבסס על הניסיון שרכשתם בקורס המתחילים ממשיך להעשיר את שפת התנועה ומגוון היכולות הפיזיות של התלמידים באמצעות תרגילים מגוונים. הקורס יכלול מפגש עם מורה אורח, שיעביר סדנה של 3 שעות בסגנון או שפה תנועתית נוספת המתכתבת עם המחול העכשווי.
בסוף הקורס נקיים פרזנטציה פתוחה לחברים ואורחים המבוססת על החומרים עליהם עבדנו במהלך הקורס.
היקף הלימודים:
קורס חצי שנתי
100 שנות לימוד אקדמאיות
ימי ראשון 18:30-21:30
29.10.2017- 29.4.2018
לנה פלד - בוגרת לימודי מחול של להקת "ורטיגו". רקדה בלהקת המחול "ורטיגו" הן בלהקה הצעירה ובבוגרת, בין היצירות בהן לקחה חלק:"רוקסי", "לידת הפניקס", "רעש לבן". בוגרת מסלול יצירה של הקבוצה בשנה"ל 2010-11.
גלעד ירושלמי - החל את הכשרתו בתחום המחול ב"הקבוצה" במסגרת המסלול המלא ; בוגר ה"מסלול להכשרת רקדנים" בביכורי העיתים, בניהולם האמנותי של נעמי פרלוב ואופיר דגן ; לימודי שנה ג' ב""SEAD - Salzburg Experimental Academy of Dance בניהול סוזן קווין.


בואו להכיר אותנו :-)


יום פתוח 22.8 ב- 18:30

היכרות עם בית הספר, תכניות הלימוד, הרוח והאווירה, כולל התנסות בשני שיעורי מחול קצרים ומפגש עם בוגרים.

לפרטים והרשמה 
03-6595961  info@hakvutza.org.il