מחול עכשווי ואימפרוביזציה בתנועה

קורס המשלב בין לימוד מחול עכשווי ולאימפרוביצזיה

קורס חצי שנתי למתחילים המאפשר ללמוד מחול עכשווי ואימפרוביצזיה מהבסיס, לשפר את היכולות הפיסיות שלנו וליהנות מתנועה זורמת בגוף ובמרחב.הקורס מתקיים בקבוצה קבועה וסגורה, הלומדת ומתקדמת יחד בצורה תהליכית. את הקורס ילמדו שני מורים בעלי רקע עשיר במחול עכשווי ובאימפרוביזציה ובהוראת מחול.
הקורס מיועד למתחילים הרוצים ללמוד לעבוד עם הגוף, לשכלל יכולות, וללמוד לרקוד - עם הרבה שמחה וכיף.

יקורס מחול עכשווי ואימפרוביזציה מתקיים בימי רביעי 18:30-21:45 


מחול עכשווי ואימפרוביזציה

קורס מחול עכשווי ואימפרוביזציה למתחילים, בנוי מרצף של שני שיעורים, שיעור מחול עכשווי ושיעור אימפרוביזציה במחול.
בשיעור הראשון, שיעור מחול עכשווי, נעבוד על גמישות, חיזוק של שרירים, עבודה על רצפים תנועתיים, ופיתוח יכולות חדשות, תוך מתן דגש על עבודה נכונה ובריאה עם הגוף.
דרך התבוננות והקשבה לגופנו, נעבור בין איכויות שונות: תנועה איטית ומהירה, בין צורות פתוחות וסגורות, נלמד להשתמש ברצפה, ליפול, להתגלגל, לקפוץ, ונצא לרצפים של תנועה זורמת המתפתחת מהגוף אל החלל.
בשיעור השני, שיעור אימפרוביזציה, נשתמש בידע שרכשנו בשיעור הראשון, כדי להכיר ולפתח את שפת התנועה האישית שלנו, נלמד לאלתר בתנועה ולעבוד בתקשורת לא מילולית עם פרטנר ועם הקבוצה.
הקורס מתקיים בקבוצה קבועה וסגורה, הלומדת ומתקדמת יחד בצורה תהליכית. את הקורס ילמדו שני מורים בעלי רקע עשיר במחול ובאימפרוביזציה ובהוראת מחול.
הקורס מיועד למתחילים הרוצים ללמוד לעבוד עם הגוף, לשכלל יכולות, וללמוד לרקוד - עם הרבה שמחה וכיף.
קורס חצי שנתי המתקיים אחת לשבוע משלב לימודי מחול מודרני ואימפרובזיציה. הקורס מתאים לכל מי שרוצה ללמוד לרקוד מהצעד הראשון ולחוות את התנועה כחוויה מעשירה ומהנה.
בשיעור הראשון, שיעור מחול עכשווי, נעבוד על גמישות, חיזוק של שרירים, עבודה על רצפים תנועתיים, ופיתוח יכולות חדשות, תוך מתן דגש על עבודה נכונה ובריאה עם הגוף. דרך התבוננות והקשבה לגופנו, נעבור בין איכויות שונות: תנועה איטית ומהירה, בין צורות פתוחות וסגורות, נלמד להשתמש ברצפה, ליפול, להתגלגל, לקפוץ, ונצא לרצפים של תנועה זורמת המתפתחת מהגוף אל החלל.
בשיעור השני, שיעור אימפרוביזציה, נשתמש בידע שרכשנו בשיעור הראשון, כדי להכיר ולפתח את שפת התנועה האישית שלנו, נלמד לאלתר בתנועה ולעבוד בתקשורת לא מילולית עם פרטנר ועם הקבוצה.
היקף הלימודים:
קורס חצי שנתי:
מ- 11.1.17- 28.6.17
ימי רביעי 18:30-21:45
רוני חדש - רקדנית, יוצרת ואמנית וידאו, בוגרת סדנת המחול מטה אשר והסדנה להכשרת רקדנים ורטיגו. כרקדנית, עבדה עם כוראוגרפים שונים ביניהם אודליה קופרברג, מאיה ברינר, סאלי אן-פרידלנד, ענבל אושמן ועוד. יצירתה הראשונה, "אני-מה", עלתה במסגרת גוונים במחול 2015 וזכתה בפרס השופטים בתחרות
יובל גולדשטיין - למד משחק בסמינר הקיבוצים בשנת 1999. מטפל שיאצו בוגר בית הספר לרפואה משולבת "תמורות". מורה ומטפל בשיטת פלדנקרייז ומטפל בשיטת אילן לב. רקד בתיאטרון "קליפה", בלהקת "sisyph heureux” בצרפת, עם הכוריאוגרפית מיכל הרמן והכוריאוגרפית ליאת מגנזי, ובפרוייקט "let's dance chopin” בפולין.

חדש! קורס מחול עכשווי וקונטקט


קורס מחול עכשווי וקונטקט סמסטר קיץ
עם לנה פלד וליאת ברקן
שיעור היכרות 9.7.17
ב- 18:30

למידע נוסף >>>

לפרטים והרשמה
03-6595961  info@hakvutza.org.il