מחול  מודרני עכשווי למתחילים / לומדים מחול מהתחלה 

קורס סמסטרייאלי ללימודי מחול למתחילים

קורס מחול עכשווי למתחילים מיועד למי שלא למד מחול מודרני עכשווי, למי שרקד מזמן ורצה לחזור לרקוד ולאלו שרוצים ללמוד לרקוד מחול מודרני עכשווי , מהצעד הראשון.
קורס סמסטרייאלי מעמיק ללימודי מחול עכשווי למתחילים עם קרן סגל ומור ברגמן
מועדי הקורס: 7.7.17-15.9.17 | ימי שישי 09:30-12:45 

קורס מחול עכשווי למתחילים

קורס סמסטרייאלי המתקיים אחת לשבוע בימי שישי בבוקר.הקורס מקנה כלים ועקרונות בסיסיים במחול העכשווי תוך מתן דגש על עבודה נכונה ובריאה עם הגוף, שיפור הגמישות והכוח ותנועה זורמת בחלל הקורס בנוי משני שיעורים רצופים המועברים על ידי שני מורים שונים, על מנת לאפשר היתנסות במגוון גישות וטכניקות מעולם המחול העכשווי.תהליך הלימוד מתבצע באופן הדרגתי ומשלב תרגילים להקנית טכניקה עם לימוד שפת ריקוד וקטעי מחול.
קורס המתאים לכל מי שרוצה ללמוד לרקוד מהצעד הראשון ולחוות את התנועה כחוויה מעשירה ומהנה.
הקורס מורכב משני שיעורים רצופים המועברים על ידי שתי מורות שונות על מנת לאפשר התנסות במגוון גישות וטכניקות מעולם המחול העכשווי.
תהליך הלימוד מתבצע באופן הדרגתי ומשלב תרגילים להקנית טכניקה עם לימוד שפת ריקוד וקטעי מחול.
סמסטר קיץ
הקורס יתקיים בימי שישי 09:30-12:45
תחילת הקורס: 7.7.17
סיום הקורס: 15.9.17
שיעור היכרות יתקיים ב- 7.7.17 בשעה 09:30
44 שעות לימוד
קרן סגל - מורה למחול מודרני ויוגה. למדה בבסדנה להכשרת רקדנים וכוריאוגרפים בחיפה ובסדנה של להקת המחול ת"א. בשיעורים של קרן משולבים סגנונות עכשווים ומודרנים עם אלמנטים מעולם היוגה. התלמידים חווים איכויות תנועה שונות עם דגש על מוסיקליות, פיזיות, קורדינאציה וזרימה תוך כדי מציאת ההנאה והעניין שבתנועה.
מור ברגמן
החלה את דרכה המקצועית במסלול המלא של "הקבוצה" (2011-2012), משם המשיכה ללימודי מחול בסדנא להכשרת רקדנים שבקיבוץ געתון (2012-2014).
בהמשך השתתפה כרקדנית בעבודות מחול של יוצרים דוגמת אלה בן אהרון ("All-Most"), תמי ורונן יצחקי ("מדד האושר") בארץ, ושרון פרידמן ("NIDO/Rizoma") בחו"ל.


חולמים לרקוד? פשוט תתחילו

 
המסלול המלא בקבוצה

בואו להקדיש את השנה לריקוד, לחקור את הגוף והתנועה ולהתפתח כרקדנים וכיוצרים

הטבות לנרשמים עד 31.8.17
למידע נוסף על המסלול המלא >>>

למידע ופרטים נוספים
03-6595961 info@hakvutza.org.il