מסלול יצירה ופרפורמנס / כלים ליצירת עבודת מחול

קורס יצירת מחול: להיחשף אל תהליך היצירה ולקבל כלים ליצירת עבודת מחול

מסלול ייחודי המאפשר להיחשף אל תהליך היצירה, להכיר את מרכיביה השונים ולקבל ידע וכלים מעשיים ליצירת עבודת מחול. במסגרת קורס יצירת מחול עוברים התלמידים תהליך יצירה אישי ומעמיק בתנאי מעבדה עם קבוצה אינטימית ותומכת, תוך ליווי והנחיה של אנשי מקצוע מנוסים. במהלך הקורס כל משתתף ייצור יצירת מחול  אישית שתביא לידי ביטוי את החקירה שלו את המדיומים השונים וההשראה שקיבל בהתנסויות מולם.  המסלול בהנחיית יעל תורג'מן רקדנית, יוצרת ומורה לתנועה, אלתור ופרפורמנס. ודידי ארז זמר-יוצר ומלחין מוזיקה למחול, תיאטרון, קולנוע, אנימציה וטלוויזיה. ממקימי להקת ה "ג'ירפות"


קורס יצירת מחול

מסלול יצירה הוא למעשה קורס יצירת מחול המאפשר להיחשף אל תהליך היצירה, להכיר את מרכיביה השונים ולקבל ידע וכלים מעשיים ליצירת עבודת מחול. במסגרת הקורס עוברים התלמידים תהליך יצירה אישי ומעמיק בתנאי מעבדה עם קבוצה אינטימית ותומכת, תוך ליווי והנחייה של יעל תו'רגמן ודידי ארז.
יעל ודידי מזמינים יוצרים צעירים למרחב פתוח בו יחקרו את נקודות המפגש של הגוף והתנועה עם מדיומים אמנותיים שונים כגון מוסיקה, קולנוע, וידאוארט, וידאודאנס, מיצגים, אמנות פלסטית, טקסטים, תאטרון, צילום ועוד.
לאורך השנה יקבלו המשתתפים כלים המרחיבים את המחשבה ואת העבודה הפרפורמטיבית של הרקדן / המבצע היוצר.
במהלך קורס יצירת מחול כל משתתף ייצור יצירה אישית שתביא לידי ביטוי את החקירה שלו את המדיומים השונים וההשראה שקיבל בהתנסויות מולם.
היצירות האישיות יתמזגו למופע רב תחומי שיופק יוצג ויתועד בסוף הקורס.
המסלול מתאים לאנשים עם ניסיון במחול ובאימפרוביזציה שרוצים לקבל כלים חדשים וניסיון בתחומים של קומפוזיציה, פרפורמנס ושילובים עם תחומי אומניות נוספות כגון מוזיקה, תיאטרון וידיאו.
לאורך השנה יקבלו המשתתפים כלים המרחיבים את המחשבה ואת העבודה הפרפורמטיבית של הרקדן / המבצע היוצר.
במהלך הקורס כל משתתף ייצור יצירה אישית שתביא לידי ביטוי את החקירה שלו את המדיומים השונים וההשראה שקיבל בהתנסויות מולם.
היצירות האישיות יתמזגו למופע רב תחומי שיופק יוצג ויתועד בסוף הקורס.
היקף המסלול:
מסלול שנתי | נובמבר -יוני | 226 שעות אקדמאיות
ימי שלישי 17:00 - 22:00
יעל תורג'מן
רקדנית, יוצרת ומורה לתנועה, אלתור ופרפורמנס.
בוגרת ביה"ס לאמנויות המחול בסמינר הקיבוצים, מסלול תאטרון-מחול ובימים אלו מסיימת תואר שני בכוריאוגרפיה באקדמיה למוזיקה ולמחול ע"ש רובין בירושלים . למדה כוראוגרפיה ב'כלים' בניהולה האמנותי של ענת דניאלי ובוגרת תכנית HUNCH - לימודי אמנות המופע של שחר דור.
בשנים האחרונות עבדה כמעצבת תנועה בהצגות רבות כגון: : איש חסיד היה (הבימה ותאטרון חיפה) , עת דודים (הבימה) , חובזה (צוותא), הבלון האדום (פסטיבל בת ים) ,בזעיר אנפין (גשר) ועוד.


דידי ארזי
זמר-יוצר ומלחין מוזיקה למחול, תיאטרון, קולנוע, אנימציה וטלוויזיה.
ממקימי להקת "ג'ירפות" וחבר בלהקה בין השנים 1993–2000.
כזמר, הוציא שני אלבומי סולו, “כל מבט" ו "ברלין ".
עורך ומגיש תוכנית רדיו שבועית העוסקת בפסי-קול. כ 20 שנה מלחין פעיל בעולם המחול הישראלי, שיתף פעולה בהלחנה ובסדנאות יצירה עם בכירי היוצרים בישראל ועם כוריאוגרפים רבים מכל העולם. השתתף בפסטיבלים בינ״ל רבים, במגוון רחב של


בואו להכיר אותנו :-)בית פתוח למתעניינים במסלול המלא לשנת הלימודים הבאה

18.6.17
10:30-14:30

לפרטים והרשמה לבית הפתוח 
03-6595961  info@hakvutza.org.il