מעבדת קונטקט / אימון טכני מתקדם וכלים להוראה

מעבדת קונטקט-  מסלול שנתי המיועד לבעלי ניסיון בקונטקט אימפרוביזציה. לצד אימון מתקדם המשלב עבודה טכנית וחקירה של אפשרויות שונות לדואטים, הלימודים במעבדת קונטקט תמקדו בנושא של הוראת קונטקט, חקירה של כלים מתודיים להוראה תוך תשומת לב לדינמיקה קבוצתית של כיתה לומדת.
הקונטקט התפתח בארבעת העשורים וחצי האחרונים כ'קוד פתוח". כל מי שרקד אותו, לימוד אותו ושיתף אותו- עזר לפיתוח שלו וגם להגדרה שלו. יש המון צורות ללמד קונטקט אימפרוביזציה ותמיד ישנו קשר ישיר בין תוכן ההוראה ואופייה לאישיות האינדיבידואלית של מי שבוחר להנחות ולהוביל את המהלך. בשלב מתקדם של האימון שלנו בקונטקט, הנחייה של שיעור קונטקט עוזרת לנו לדייק את הדרך בה אנו רוקדים. הצורך ללמד אלמנט טכני מחייב אותנו להעמיק אל תוך האנטומיה שלנו, הביומכניקה שלנו, המגבלות וההרגלים שלנו. מעבר לצבירת הידע והנסיון בהוראה של שיעור,  במהלך הזה טמונה הזדמנות גדולה להתפתח עוד כרקדנים.

מעבדת קונטקט

תוכנית עומק ללימודי קונטקט אימפרוביזציה - ריקוד המבוסס על יצירה ופיתוח של דיאלוג תנועתי תוך כדי מגע, קשב ואילתור.
העבודה עם קונטקט אימפרוביזציה מעודדת משחקיות, כח, יצירתיות, גמישות ויכולת היענות ספונטאנית למצבי אתגר בתנועה.
בהנחיית: לאיתי יטוב ומנחים אורחים
מסלול שנתי המיועד לבעלי ניסיון בקונטקט אימפרוביזציה. לצד אימון מתקדם המשלב עבודה טכנית וחקירה של אפשרויות שונות לדואטים, הלימודים יתמקדו בנושא של הוראת קונטקט, חקירה של כלים מתודיים להוראה תוך תשומת לב לדינמיקה קבוצתית של כיתה לומדת.
מסלול שנתי 136 שעות אקדמאיות
הקורס ייפתח ב- 31.10.16 ויסתיים ב- 25.6.17
ימי ראשון 19:00- 22:00
הקורס בהנחיית איתי יטוב ומנחים אורחים
איתי יטוב- מלמד בקבוצה משנת 2003, והוא המנהל האמנותי שלה מאז שנת 2005.
למד מחול בניו-יורק ב-Dancespace, Broadway Dance Center ובבית הספר Academia isola Danza של הביאנלה בונציה (בראשות קרוליין קארלסון). מעביר סדנאות קונטקט בארץ ובעולם.ג'אם כל יום חמישיחדש בקבוצה!
קונטקט ג'אם סשן בימי חמישי
20:00- 23:00
למידע נוסף >>>

לפרטים 
03-6595961  info@hakvutza.org.il