קונטקט ג'אם סשן, יום שבת 3.3.18 | 18:00 - 22:00

מפגש חודשי קבוע של קהילת הקונטקט בישראל

קונטקט ג'אם סשן בקבוצה
קונטקט ג'אם סשן בקבוצה

הקבוצה מקיימת מידי חודש קונטקט ג'אם סשן המאפשר את המקום והאווירה המתאימה לכל מי שמעוניין לרקוד יחד.הג'אם סשן מהווה מרחב נוח ובטוח הן למנוסים אשר מעוניינים לרקוד ולהתאמן, והן לחדשים המעוניינים להתנסות לראשונה בחוויה.לג'אם סשן של הקבוצה מגיעים עשרות משתתפים מקהילת המחול והקונטקט בישראל, והוא ממפגשי הקונטקט הותיקים והמובילים בארץ.בשעה הראשונה חימום מונחה עם אחד ממורי בית הספר,  שאר הג'אם חופשי ללא הכוונה וניתן להגיע אליו בכל שלב. מחוץ לסטודיו ימתינו לכם כיבוד קל, שתייה חמה וקרה, והזדמנות לנוח, לשוחח, ולהכיר אנשים חדשים.
הג'אם מתקיים בשבת הראשונה של כל חודש, בשעות 18:00 - 22:00  

מה זה בעצם קונטקט?
קונטקט אימפרוביזציה היא טכניקה שנוצרה על ידי קבוצה של רקדנים בארה"ב, בשנות השבעים ששילבו יכולות וכלים מתוך המחול המודרני והעכשווי, אמנויות הלחימה, אקרובטיקה ועוד.
ביסוד הקונטקט - עבודה תנועתית עם פרטנר באמצעות מגע, וחקירה של עקרונות פיזיקליים ושל דיאלוג בתנועה. אחד הדברים המיוחדים והיפים בקונטקט הוא ההתפתחות המתמשכת. פיתוח הקונטקט הוא כ'קוד פתוח". כל מי שרקד אותו, לימוד אותו ושיתף אותו- עזר לפיתוח שלו וגם להגדרה שלו. טכניקת הקונטקט נלמדת כבר למעלה מארבעים שנה  בבתי ספר רבים והפכה כלי עבודה חשוב המשפיע על עבודתם של יוצרים ולהקות רבים ברחבי העולם. 
בקבוצה אנו מלמדים קונטקט במגוון מסלולים: קורס רק קונטקט למתחילים ומעבדת קונטקט. בשנת 2017 ייערכו בקבוצה מספר סדנאות קונטקט למטפלים ותרפיסטים ממגוון מקצועות. מטרת הסדנאות היא לתת למטפלים כלים לפיתוח יכולת הקשבה בדיאלוג דרך מגע, פיתוח תקשורת  לא ורבלית, רגישות לאחר וכלים לבניית אמון בתהליך הטיפולי


.
עלות כניסה: 35 ש"ח