קורס יצירה בירושלים בשיתוף קבוצת ק.ט.מ.ו.ן  / עם אלעד שכטר

הקבוצה מגיעה לירושלים ! קורס יצירה עם אלעד שכטר רקדן וכוראוגרף
ימי רביעי 17:00- 20:00  | הקורס ייפחח ב- 29.11.17 ויסתיים ב- 27.6.18
המסלול מתקיים בסטודיו ק.ט.מ.ו.ן, (שכונת קטמון) בית אליאנס, כי״ח 5 ירושלים. קומה 2 חדר מספר 5.

הקבוצה בשיתוף ק.ט.מ.ו.ן - קורס יצירה בירושלים עם אלעד שכטר
בקורס נלמד מתודות (שיטות וכלים) שונות ליצירת חומרים תנועתיים, ויזואליים ורגשיים, על מנת ליצר אמירה אמנותית קוהרנטית, מדויקת ומרגשת. נעבור דרך שיטות ודפוסים ליצירת חומרים תנועתיים, נלמד לפשוט וללבוש רעיונות ויזואליים ולחתור לשזירת רעיונות לכדי יצירה שלמה.התלמידים יוכלו לבחור האם להציג עבודות במהלך השנה ובסופה, ותינתן האפשרות להתנסות במופע בפני קהל. המסלול מיועד לאנשים עם רקע בתנועה, רקדנים, וגם אנשים עם רקע בסיסי במחול אך עם הרבה מוטיבציה יצירתית, ומוכנות לצלול ולהתחייב לתהליך שנתי.ולמי שמעוניינים לחקור את האפשרות להשתמש בגוף ככלי לביטוי יצירתי.  

מעבדת קונטקט

בקורס נלמד מתודות (שיטות וכלים) שונות ליצירת חומרים תנועתיים, ויזואליים ורגשיים, על מנת ליצר אמירה אמנותית קוהרנטית, מדויקת ומרגשת.
נעבור דרך שיטות ודפוסים ליצירת חומרים תנועתיים, נלמד לפשוט וללבוש רעיונות ויזואליים ולחתור לשזירת רעיונות לכדי יצירה שלמה.
הקורס יכלול כלים, מתודות, שיטות ודרכים שונות בהן ניתן להשתמש על מנת ליצר חומר תנועתי. בהמשך נתנסה ונמשיך לחקור את הקשר בין רעיון מחשבתי, תחושה או אמירה לבין השימוש בגוף להבעתו. נתרכז במגוון האפשרויות ליצר חומרים ויזואליים והאפקטיביות שלהם למטרה האמנותית. לבסוף נתרכז ביצירה אישית וביכולת לפתח קו אמנותי אחיד בעל יכולת לרגש.
מסלול של 7 חודשים המתקיים בירושלים בסטודיו ק.ט.מ.ו.ן עם אלעד שכטר
המסלול המיועד לאנשים עם רקע בתנועה, רקדנים, וגם אנשים עם רקע בסיסי במחול אך עם הרבה מוטיבציה יצירתית, ומוכנות לצלול ולהתחייב לתהליך שנתי. ולאנשים שמעוניינים לחקור את האפשרות להשתמש בגוף ככלי לביטוי יצירתי.
בקורס נלמד מתודות (שיטות וכלים) שונות ליצירת חומרים תנועתיים, ויזואליים ורגשיים, על מנת ליצר אמירה אמנותית קוהרנטית, מדויקת ומרגשת.
נעבור דרך שיטות ודפוסים ליצירת חומרים תנועתיים, נלמד לפשוט וללבוש רעיונות ויזואליים ולחתור לשזירת רעיונות לכדי יצירה שלמה.
התלמידים יוכלו לבחור האם להציג עבודות במהלך השנה ובסופה, ותינתן האפשרות להתנסות במופע בפני קהל.
מסלול של 7 חודשים
29.11.17 - 27.6.17
ימי רביעי 17:00- 20:00
116 שעות תנועה אקדמאיות
המסלול מתקיים ב: סטודיו ק.ט.מ.ו.ן, (שכונת קטמון) בית אליאנס, כי״ח 5 ירושלים. קומה 2 חדר מספר 5.
אלעד שכטר - רקדן וכוראוגרף יליד ירושלים. בוגר התיכון לאמנויות בירושלים, שירת בתיאטרון צה”ל, ורקד בלהקות מקצועית כמו – Charleroi Danses – בריסל, הלהקה הקיבוצית, ורטיגו ועוד.
בשנת 2012 הקים את קבוצת מחול ק.ט.מ.ו.ן בירושלים. אלעד יוצר עבודות מחול מאז 2009, ובשנת 2011 זכה במדליית כסף בתחרות הכוריאוגרפיה הבינלאומית של בייג’ינג .
לצד יצירתו האמנותית, אלעד פועל בארגונים ומוסדות שונים לפיתוח סצנת המחול והאמנות בירושלים. בין היתר הגה והוביל אמנותית את ׳מיפו עד אגריפס׳- מחול בשוק מחנה יהודה, הוביל ואצר את פרויקט ׳בית אליאנס׳ – בית לקהילות יוצרות, עבור ‘רוח חדשה’, וכן הגה ואוצר את ׳מחול במזיא׳ – הסדרה השלמה למחול בירושלים עבור ׳בית מזיא׳ 2012-2016.קורס יצירה עם אלעד שכטרבואו למפגש היכרות עם אלעד שכטר

29.11.17 בשעה 17:00
יש להירשם מראש03-6595961  info@hakvutza.org.il