תוכנית שנתית ללימודי מחול - המסלול המלא

תוכנית שנתית ללימודי מחול  / למי שרוצה להפוך את הריקוד לחלק מרכזי בחיים

המסלול המלא - תוכנית שנתית ללימודי מחול. התוכנית מיועדת לאנשים הרוצים להפוך את הריקוד לחלק מרכזי בחייהם. התוכנית מאפשרת תהליך רציף ומעמיק של לימודי מחול ותנועה, תוך כדי עבודה עם קבוצה קבועה, מעשירה ותומכת. המסלול המלא מעניק הזדמנות ייחודית לכל מי שמעוניין לרקוד, ללא מגבלת גיל או ניסיון, להיכנס לעולם המחול – בין אם כדלת המובילה לעתיד מקצועי, ובין אם כהתנסות והעשרה אישית. על מנת להתקבל לתכנית השנתית ללימודי מחול אין צורך במבחני קבלה אלא רק בראיון אישי להיכרות.


תוכנית שנתית ללימודי מחול- המסלול המלא

המסלול המלא תכנית שנתית ללימודי מחול. במסלול המלא גישת הלימודים שמה דגש על עבודה מתוך הנאה והתייחסות בריאה לגוף.
כל השיעורים מועברים באופן מובנה והדרגתי, על ידי צוות מורים מנוסה המורכב ממיטב הרקדנים והיוצרים בארץ, תוך התייחסות ליכולת האישית של כל אחד מהתלמידים ובדגש על רמה מקצועית, גבוהה ומאתגרת. תהליך הלמידה במסלול שואף להכיל ולתת ביטוי לייחודו ולשפתו האישית של כל תלמיד, ומעודד להביט בצורה רחבה יותר על מונחים כגון "רקדן" ו"ריקוד". במסגרת לימודיהם במסלול, עוסקים התלמידים בחקירה, חיפוש והעמקה אל תוך התנועה והגוף, משכללים ומרחיבים את יכולתם התנועתית, ומפתחים את האופי הייחודי להם כרקדנים וכיוצרים במחול.
יחד עם פיתוח הצד האינדיבידואלי, תהליך הלמידה במסלול המלא שם דגש גם על עבודה קבוצתית ותומכת כאמצעי לחקירה, העשרה ולהתפתחות אישית. תוכנית הלימודים כוללת גם השתתפות בסדנאות ואירועים חוויתיים, המאפשרים לתלמידים להיחשף למקורות השראה שונים ולחוות את עולם המחול העכשווי מקרוב.
מאז הקמתו, למדו בתכנית השנתית - המסלול המלא מאות תלמידים, חלקם המשיכו לעסוק ולהתפתח בתחום והפכו את המחול למקצוע המרכזי בחייהם.
בוגרי התכנית השנתית ללימודי מחול המעוניינים להמשיך ולפתח את הבסיס הטכני, ולהעמיק בתחומי היצירה וההופעה הבימתית יכולים להמשיך ללימודים בשנה השניה של המסלול. בשנה זו, מתווספים כלים ואלמנטים חדשים אל היסודות והחומרים אשר נלמדו בשנה הראשונה. הידע שנאסף משמש את תלמידי המסלול בתהליך יצירה אישי ומעמיק, בסופו הם מעלים עבודות מחול אישיות בערב יצירות מול קהל.
תוכנית הלימודים מותאמת הן למתחילים והן לבעלי ניסיון.
תוכנית המסלול- שנה א':
• מחול עכשווי (4 ש"ש)
• טכניקת ריליס (4 ש"ש)
• בלט קלאסי (4 ש"ש)
• קונטקט אימפרוביזציה (4 ש"ש)
• אימפרוביזציה (4 ש"ש)
• יוגה (2 ש"ש)
• סדנאות העשרה / מורים שונים (2 ש"ש) בנושאים:אנטומיה, תולדות המחול,סדנת אקרו-באלנס, סדנת מחול אפריקאי, סדנת וידיאו דאנס ועוד.
היקף הלימודים:
שנתי | נובמבר עד יוני | 792 שעות לימוד
מועד:
נובמבר 2016 - יוני 2017
ימי ראשון, שלישי, חמישי | 8:30-15:30
ימיפ פתוחים: 24.8 , 18.9 ו- 25.10 בשעה 18:30
תנאי קבלה: ראיון אישי עם המנהל האמנותי של בית הספר.
* תוכנית הלימודים מותאמת הן למתחילים והן לבעלי ניסיון.
המורים והמורות של המסלול המלא:
בלט קלאסי - ענת כץ - יוצרת רב תחומית, רקדנית, כוריאוגרפית, ומורה למחול.
מחול עכשווי - ענת ועדיה- רקדנית וכוריאוגרפית בעלת תואר ראשון במחול מהאקדמיה למחול ברוטרדם, הולנד.
מחול עכשווי - גלעד ירושלמי, בוגר מגמת תיאטרון בתיכון לאמנויות ע"ש תלמה ילין. החל את הכשרתו בתחום המחול ב"הקבוצה" במסגרת המסלול המלא ; בוגר ה"מסלול להכשרת רקדנים" בביכורי העיתים, בניהולם האמנותי של נעמי פרלוב ואופיר דגן ; לימודי שנה ג' ב""SEAD - Salzburg Experimental Academy of Dance בניהול סוזן קווין.
קונטקט - ליאת ברקן - רוקדת וחוקרת קונטקט מעל 15 שנה. בשנת 2001 הקימה את בית הספר הקבוצה ביפו.
יוגה - קרן סגל - מורה למחול מודרני ויוגה. למדה בבסדנה להכשרת רקדנים וכוריאוגרפים בחיפה ובסדנה של להקת המחול ת"א
אימפרוביזציה - סיגל ברגמן- למדה מחול באקדמיה למוסיקה ומחול בירושלים, ב- EDDC בהולנד בעלת תואר BA בפסיכולוגיה, ומורה מוסמכת לשיטת אלכסנדר.

בואו להכיר אותנו :-)


בית פתוח למתעניינים במסלול המלא לשנת הלימודים הבאה
21.5.17
10:30-14:30
לפרטים והרשמה לבית הפתוח 
03-6595961  info@hakvutza.org.il