אומנות ואקטיביזם

האומנות הינה מכשיר רב עוצמה להעברת מסרים והעלאת מודעות , אומנים לאורך כל ההיסטוריה פרצו דרך ועיצבו שפה חדשה אשר השפיעה על העולם , דורות אחרי שכבר הלכו לעולמם. ב"קבוצה" החלטנו לרתום כלי זה של אומנות ויצירה למען הבראה ושינוי חברתי- סביבתי ואקולוגי.

ברצוננו לרתום את האומנות לשירות האקטיביזם, להוציא את האומנות מזירת בימות המחול והתיאטרון, מזירת המוזאונים והחללים הסגורים אל המרחב הציבורי, שם היא תתקיים לצד החיים עצמם, לצד החברה עצמה על תחלואיה וסבלה,  ולא רק תשקף אותם כפי שהם, אלא תפעל לשנות את המציאות.

פרויקט קהילת יוצרים למען ארץ בריאה
אמנות ואקטיביזם למען הבראה חברתית-סביבתית-כלכלית- בשיתוף "יחד בבריאה" 

יחד בבריאהאנו מאמינים כי השילוב בין אומנות לבין אקטיביזם הוא שילוב אשר יש לו יכולת השפעה לעורר מודעות ולהניע עשייה למען הבראה פוליטית-חברתית-אקולוגית. קהילת אמנים ויוצרים פעילי "הקבוצה" לדורותיה, ייקחו חלק בפעילות אקטיביסטית שתהווה מרחב ליצירה משותפת למען הארץ וכל יושביה.
המשתתפים ילמדו על התפיסה המערכתית האקולוגית, ויקבלו השראה מהתנועה העולמית למען השלם, ומתוך החיבור לתכנים, ולצרכים הבוערים של התקופה הנוכחית ייצרו פרויקטים משותפים.בניית קהילת יוצרים למען ארץ בריאה - אמנות ואקטיביזם למען הבראה חברתית-סביבתית-כלכלית
מפגש נוסף יתקיים  ביום שלישי 14.3.17 
בין השעות 10:00- 17:00


ב"הקבוצה", רחוב שתולים 47, תל אביב.
הצטרפו לקבוצת הפייסבוק  קבוצת הפייסבוק שפתחנו - "קהילת יוצרים למען ארץ בריאה".


לפרטים נוספים ניתן לפנות לעמית לרנר 050-7966503, worldactiveart@gmail.com

 

 

 

·