הקבוצה בית ספר למחול, קונטקט ואימפרוביזציה

להתחיל ללמוד לרקוד בכל גיל: מחול מודרני- עכשווי, קונטקט, אימפרובזיציה ועוד

"הקבוצה" (ע"ר), בית ספר למחול מודרני, עכשווי, קונטקט ואימפרובזיציה ומיועד  לבוגרים מעל גיל 18. בית הספר הוקם בשנת 2001 על ידי קבוצת תלמידים אשר חלמו לרקוד והגשימו את חלומם בדרך המעשה.

בית הספר הוקם במטרה להוות דלת כניסה אל עולם המחול ולשמש מרחב מקצועי עבור כל מי שרוצה לפתח את יכולותיו כרקדן וכיוצר במחול.
'הקבוצה' מקבלת לשורותיה כל אחד אשר מעוניין לחקור גוף ותנועה ולהפוך את המחול לשפה ולבית. אנו לא מקיימים אודישנים ולא דורשים תנאים מוקדמים למעט מחויבות גבוהה לתהליך.

תוכנית הלימודים שלנו מתמקדת בתחומי המחול העכשווי, האימפרוביזציה והקונטקט אימפרוביזציה. היא כוללת מגוון של מסלולי הלימוד המותאמים לרמות שונות ומשלבים בין פיתוח מיומנויות פיזיות, לבין חקירה ושכלול השפה התנועתית.

בית ספר למחול, תנועה וקונטקט אימפרוביזציה

 

בית הספר מאפשר תהליך למידה המכיל את ייחודו ושפתו האישית של כל תלמיד, ומעודד להביט בצורה רחבה יותר על מונחים כגון "רקדן וריקוד". השיעורים מועברים בקבוצות אינטימיות וקבועות, תוך שימת דגש על עבודה קבוצתית כאמצעי לחקירה, יצירה ולהתפתחות אישית.

אנו מקפידים על גישה המעודדת עבודה מתוך הנאה וגישה הרמונית לגוף, תוך התייחסות ליכולת האישית של כל אחד מהתלמידים, ובדגש על רמה מקצועית גבוהה ומאתגרת.

בית הספר ממוקם בשכונת התקווה בתל אביב. הוא פועל כמקום תומך ונעים, עם אווירה אישית, יצירתית ומפרה. צוות המורים שלנו מורכב כולו ממיטב הרקדנים והיוצרים בארץ, אשר רכשו השכלה וניסיון מקצועי רב בארץ ובעולם.
תכנית הלימודים שלנו כוללת מבחר של קורסים ומסלולים, שיעורים פתוחים, סדנאות העשרה ואירועי מחול שונים.

מאז הקמתו, למדו בבית הספר מאות תלמידים במסלולים השונים, חלקם המשיכו לעסוק ולהתפתח בתחום והפכו את המחול למקצוע המרכזי בחייהם.

בואו להכיר :)

 

כדאי להכיר :-)
שיעורי היכרות ללא תשלום

לכל קורס שמעניין אותך ניתן לבוא לשיעור היכרות
לנסות , לרקוד ולהתרשם
לרשימת הקורסים  >>>

  

יש להירשם מראש:
במייל info@hakvutza.org.il

או בטלפון 03-6595961 
או ב- WhatsApp 
בטלפון 03-6595961