כרמית בוריאן/ מחול עכשווי

לשעבר חברה בנבחרת ישראל ואלופת הארץ בהתעמלות מכשירים לנשים בשנת 1990. בעלת תואר ראשון, במסלול למחול, בסמינר הקיבוצים- המכללה לחינוך, לטכנולוגיה ולאמנויות (ע"ר),משנת 2000 החלה לרקוד בלהקת מוזע, משנת 2003 רקדה באירופה עם מספר כוריאוגרפים שונים ביניהם: איסטוק קובאץ (סלובניה), ווילי דורנר (אוסטריה) ואחרים ולימדה בבית הספר הגבוה לקרקס, אסק (בלגיה)
משנת 2007 מתגוררת בארץ רקדה בפרויקטים שונים עם מגוון כוריאוגרפים, ביניהם: רונית זיו, יוסי ברג ועודד גרף, תנועה ציבורית, רותם תש''ח, הלל קוגן, גלי קנר מיכל סממה, עדילי ליברמן ואחרים.לימדה תנועה ואקרובטיקה בבית הספר למשחק בית צבי, תנועה במכללת מנשר,לימדה אקרודאנס בבית הספר לקרקס סנדסיאל.
 כיום, מורה למחול עכשיוי בסמינר הקיבוצים- המכללה לחינוך, לטכנולוגיה ולאמנויות (ע"ר) וכמו כן ממשיכה להופיע בפרוייקטים שונים 
על השיעורים:עבודה תנועתית דינאמית המכוונת לשימוש חכם ברצפה - ניצול מומנטומים, תנופה, מגע הגוף ברצפה, שחרור ואיסוף, והעברות משקל, תוך כדי מציאת אותנטיות, מוסיקליות והנאה.  מתן דגש לדרך, לדינאמיקה, לעניין שאני מייצרת בחיבורים בין נקודה אחת לשנייה, כשהנקודה עצמה היא רק מאחז בדרך. הרצף התנועתי עצמו הוא חסר חשיבות; מה שחשוב הוא העניין שלי בתוכו - איפה הוא פוגש אותי, ומה מעניין אותי למצוא מעצמי בתוך הרצף.ללמד איך ללמוד - הבנת סוג ארגז הכלים שאני צריכה בשביל שאוכל ללמוד כל רצף תנועתי שארצה, תוך מחשבה על מה מונע ממני ללמוד משהו? איזה חלק בי יוצר התנגדות ואיך אני עובדת עם ההתנגדות הזו ומוצאת פתרונות? איך מרחיבים אפשרויות של לימוד? ואיך נפטרים מהרגלים ישנים שמצמצמים את היכולת שלי להתפתח ולהשתנות?

כרמית מלמדת בקורס מחול עכשווי מתחילים אביב  21-22