אימפרוביזציה בתנועה לתלמידי המסלול המלא - שנה ב'

שמונה מפגשים אחת לחודש:  נובמבר - יוני  | ימי חמישי 16:30-20:00
עם סיגל ברמן
המפגשים יתקיימו במועדים הבאים:  23.11, 25.1, 22.2 , 22.3, 26.4, 24.5, 21.6

בקורס אימפרוביזציה  נמשיך את תהליך העבודה באלתור כדי להבין מי אנחנו כיוצרים: מה הטעמים שלנו, מה הנושאים שחוזרים באלתור שלנו, איך אנחנו יכולים לפתח אותם, ואיך אנחנו יכולים לגלות אפשרויות מעבר להם. בשנה זו נהייה יותר מודעים לדרכים בהם הנחיה לאלתור מייצרת חומר תנועתי מסוים, ונלמד אופנים שונים לעבור בין חומר מאולתר לפראזות (משפטי תנועה) סגורות או סגורות למחצה. נשחק במתן הנחיות (סקורים) לקבוצה, ונתבונן איך סקורים יכולים לשמש כלי למחקר כוריאוגרפי, או כמבנה כוריאוגרפי בפני עצמו.
הקורס מיועד לקבוצה המצומצמת של תלמידי שנה ב של המסלול המלא ולבוגרי המסלול המלא משנים קודמות, שעברו תהליך עבודה עם סיגל של לפחות שנה.

אימפרוביזציה בתנועה

תוכנית עומק ללימודי אימפרוביזציה - בקורס נמשיך את תהליך העבודה באלתור כדי להבין מי אנחנו כיוצרים: מה הטעמים שלנו, מה הנושאים שחוזרים באלתור שלנו, איך אנחנו יכולים לפתח אותם, ואיך אנחנו יכולים לגלות אפשרויות מעבר להם. בשנה זו נהייה יותר מודעים לדרכים בהם הנחיה לאלתור מייצרת חומר תנועתי מסוים, ונלמד אופנים שונים לעבור בין חומר מאולתר לפראזות (משפטי תנועה) סגורות או סגורות למחצה. נשחק במתן הנחיות (סקורים) לקבוצה, ונתבונן איך סקורים יכולים לשמש כלי למחקר כוריאוגרפי, או כמבנה כוריאוגרפי בפני עצמו.
שמונה מפגשים אחת לחודש. הקורס לקבוצה המצומצמת של תלמידי שנה ב' של המסלול המלא ויכולים להצטרף אליה בוגרי המסלול המלא משנים קודמות, שעברו תהליך עבודה עם סיגל של לפחות שנה.
שמונה מפגשים חודשייים
כל מפגש 4 שעות אקדמאיות
ימי חמישי 16:30-20:00
יתקיים בתאריכים:
23/11
28/12
25/1
22/2
22/3
26/4
24/5
21/6
הקורס בהנחיית סיגל ברמן
סיגל למדה מחול באקדמיה למוסיקה ומחול בירושלים, ב- EDDC בהולנד, ובמסגרות שונות בניו-יורק. בעלת תואר BA בפסיכולוגיה, ומורה מוסמכת לשיטת אלכסנדר.
היא חיה 14 שנים בניו יורק במהלכן יצרה עבודות עצמאיות והשתתפה כרקדנית יוצרת בעבודות רבות. הופיעה ב- Danspace, PS 122, The Kitchen, ו- Judson Church, היתה אומנית הבית ב- Movement Research, ולימדה שיטת אלכסנדר בג'וליארד.
בקיץ 2009 חזרה לארץ והופיעה עם העבודות שלה וכחלק מקבוצת אוקטט.
מלמדת שיטת אלכסנדר באופן פרטי בתל אביב ומכשירה מורים לשיטה בבי"ס גוף במחשבהקונטקט ג'אם בחמישי


קונטקט ג'אם סשן
ימי חמישי 20:00 - 23:00   
קונטקט ג'אם סשן בהובלת תלמידי מעבדת הקונטקט של הקבוצה.
בשעה הראשונה שיעור בו נעבוד על אלמנטים טכניים , 
פיתוח יכולות ועבודת רצפה 
לאחר מכן ג'אם חופשי

לפרטים:
03-6595961
 info@hakvutza.org.il