קורס ג'אז מודרני / קורס דינאמי המשלב את עולמות המחול המודרני, הקלאסי והעכשווי


בואו להכיר :-) שיעור היכרות ללא תשלום וללא התחייבות  יתקיים ביום רביעי 11.1.23 ב- 19:00
קורס דינאמי המשלב את עולמות המחול המודרני, הקלאסי והעכשווי בשילוב עם למידת רצפים תנועתיים דינאמיים ואקספרסיביים השמים דגש על מוזיקליות, רגש וביטוי עצמי בתנועה מלאת זרימה. הקורס מתאים לבעלי רקע בסגנון הג'אז המודרני או במחול מודרני/עכשווי/קלאסי
הקורס יתקיים בימי  רביעי מ- 19:00 עד 21:00  | הקורס יתחיל במפגש היכרות ב- 11.7.23 ויסתיים ב- 21.6.23 | 21 מפגשים
את הקורס תלמד נועה בר - רקדנית ויוצרת עצמאית בתחום המחול והפרפורמנס


קורס ג׳אז מודרני משלב טכניקה מהמחול המודרני והקלאסי עם למידת רצפים תנועתיים דינאמיים ואקספרסיביים ששמים דגש על מוזיקליות, רגש וביטוי עצמי בתנועה מלאת זרימה. הקורס מתאים לבעלי רקע בג'אז מודרני, או כאלה שיש להם רקע בסגנונות מחול אחרים ורוצים לחזק את הבסיס הטכני של המחול המודרני.כל מפגש אורך שעתיים.
כל שיעור מתחיל עם חימום יסודי של הגוף המורכב מרצף תרגילי טכניקה, תרגילי חיזוק ומתיחות. באמצעות התרגילים נפתח בסיס טכני חזק הנשען על יסודות הבלט הקלאסי ועל טכניקת המחול המודרני, אשר בשילוב ביניהם מאפשרים להרחיב את מגוון היכולות התנועתיות של התלמידים ואת יכולת הביטוי העצמי שלהם. משיעור לשיעור נעמיק עוד ועוד בהבנת רצפי התרגילים, עד להשגת שליטה מלאה בכל המרכיבים והמושגים כדי לאפשר יותר חופש תנועתי.
כל שיעור יכלול גם למידת רצפים קצרים מהפינה שבהם נעבוד על תנועתיות במרחב וכן על אלמנטים טכניים מורכבים יותר כמו קפיצות וסיבובים שונים מעולם הג׳אז המודרני והמחול העכשווי. נכיר גם אלמנטים מעבודת רצפה המאפשרת שיכלול תנועתי, אשר ישתלבו בכוראוגרפיה אותה נלמד - בכל שיעור יוקדש זמן ללמידת קומבינציה (רצף תנועתי ארוך יחסית), שהיא ההזדמנות לשלב את כל מה שלמדנו אל תוך ריקוד אחד זורם ודינאמי המחובר אל המוזיקה ואל הרגש והביטוי העצמי של כל אחד ואחת.
כל מפגש אורך שעתיים
היקף הלימודים:
קורס חצי שנתי
הקורס יתקיים בימי  רביעי מ- 19:00 עד 21:00 
הקורס יתחיל במפגש היכרות ב- 11.1.23 ויסתיים ב- 21.6.23 | 21 מפגשים
נועה בר
רקדנית ויוצרת עצמאית בתחום המחול והפרפורמנס. לאורך חיי למדה ולימדה במסגרות שונות מחול מודרני, מחול עכשווי ובלט קלאסי, ולאחרונה סיימה את לימודי המחול במסגרת המסלול המלא של ביה״ס ״הקבוצה״ (בו גם עבדה כאסיסטנטית בשיעורי בלט ועכשווי).
בוגרת הקורס ״פירוק והרכבה״ - קורס מתודי למורים למחול ורקדנים בהנחייתה של נעמי פרלוב, ובעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה מהאוניברסיטה העברית.
בשנים האחרונות השתתפה בפרויקטים עצמאיים שונים כרקדנית, יוצרת ואמנית פרפורמנס ואימפרוביזציה ובימים אלה רוקדת בלהקת המחול תמי/נמרוד פריד, ביצירה ״מולטי״ של היוצרים ענת כ״ץ וארז מעיין-שלו (Justkatzit Dance Theatre) ועובדת על יצירה עצמאית משלה.