מחול עכשווי ממשיכים / למי שרוצים להמשיך לרקוד


חדש ! קורס מחול עכשווי ממשיכים סמסטר קיץ
ימי רביעי   18:30-21:30
|  הקורס יתחיל ב- 10.7.19 ויסתיים ב- 25.9.19 |  12 מפגשים
שיעור היכרות  ללא תשלום וללא התחייבות יתקיים ביום רביעי  3.7.19 ב- 18:30 

עם קרן סגל
ומור ברגמן

קורס קיץ המיועד לאנשים עם ניסיון של כשנה בלימודי מחול, המעוניינים להמשיך לשכלל ולשפר את יכולותיהם במחול. הקורס מתאים לבוגרי הקורס השנתי  "מחול מתחילים" בקבוצה. הקורס מיועד למי שרוצה להמשיך לרקוד, להכשיר את הגוף, לפתח כוח וגמישות ולחוות את המחול כחוויה מעשירה ומהנה. הקורס מקנה כלים במחול העכשווי,  תוך מתן דגש על עבודה נכונה ובריאה עם הגוף, שיפור הגמישות והכוח ותנועה זורמת בחלל.


קורס קיץ המקנה כלים במחול העכשווי, תוך מתן דגש על עבודה נכונה ובריאה עם הגוף, שיפור הגמישות והכוח ותנועה זורמת בחלל.
התוכנית בנויה משני שיעורים רצופים המועברים על ידי שני מורים שונים, על מנת לאפשר התנסות במגוון גישות וטכניקות מעולם המחול העכשווי.
בשיעורים נעבוד על שיפור היכולות הבאים: זרימה,רכות, כוח, תזוזה בחלל, ירידה ועליה מהרצפה, עבודה על הידיים, איכויות תנועה שונות, נפילות, זיכרון תנועתי ועוד.
התוכנית בנויה משני שיעורים רצופים המועברים על ידי שני מורים שונים, על מנת לאפשר התנסות במגוון גישות וטכניקות מעולם המחול העכשווי. תהליך הלימוד מתבצע באופן הדרגתי, ובהתבסס על הניסיון שרכשתם בקורס המתחילים ממשיך להעשיר את שפת התנועה ומגוון היכולות הפיזיות של התלמידים באמצעות תרגילים מגוונים.
היקף הלימודים:
קורס קיץ
ימי רביעי 18:30-20:00
הקורס יתחיל ב- 10.7.19 ויסתיים ב- 25.9.19 | 12 מפגשים
שיעור היכרות ללא תשלום וללא התחייבות יתקיים ביום רביעי 3.7.19 ב- 18:30
48 שעות אקדמאיות
קרן סגל - החלה את דרכה כמתעמלת מכשירים תחרותית. למדה במסלול המלא של הקבוצה ביפו, משם המשיכה ללמוד בסדנה להכשרת רקדנים וכוריאוגרפים בחיפה ובסדנה של להקת המחול ת"א. מורה ליוגה. יצירות בהשתתפותה: "מרד המתים" מאת איתי יטוב, "גאות" מאת מורן זילברברג, "יסוד" ו"מלט רך" מאת ענת יפה, העלתה את עבודתה "באויר" בפסטיבל יוצרים יוצאים חיפה. סיימה קורס מורים ליוגה בשיטת "ויניאסה" אצל ראם הראובני. בשלב מאוחר יותר החלה ללמוד ולתרגל גם בשיטת "ויג'ננה" תחת הנחייתם של אורית סן גופטה ויונתן גרוסמן. כיום לוקחת חלק בקורס מורים ליוגה בשיטת "ויג'ננה" בהנחיית נגה ברקאי.
בשיעורים של קרן משולבים סגנונות עכשווים ומודרנים עם אלמנטים מעולם היוגה. התלמידים חווים איכויות תנועה שונות עם דגש על מוסיקליות, פיזיות, קורדינאציה וזרימה תוך כדי מציאת ההנאה והעניין שבתנועה.
מור ברגמן
החלה את דרכה המקצועית במסלול המלא של "הקבוצה" (2011-2012), משם המשיכה ללימודי מחול בסדנא להכשרת רקדנים שבקיבוץ געתון (2012-2014).
בהמשך השתתפה כרקדנית בעבודות מחול של יוצרים דוגמת אלה בן אהרון ("All-Most"), תמי ורונן יצחקי ("מדד האושר") בארץ, ושרון פרידמן ("NIDO/Rizoma") בחו"ל.


בואו להכיר :)


שיעור היכרות
לקורס מחול עכשווי ממשיכים
סמסטר קיץ
יתקיים ביום רביעי
3.7.19  ב- 18:30
שיעור ההיכרות הינו 
ללא תשלום וללא התחייבות 

 

למידע נוסף 
03-6595961
 info@hakvutza.org.il