מחול עכשווי ממשיכים / למי שרוצים להמשיך לרקוד


ימיי ראשון  18:30-21:30
| הקורס נפתח ב- 29.10.17 ויסתיים ב- 29.4.18
מורים:
לנה פלד , עומר עוזיאל

קורס חצי שנתי הקורס המיועד לבוגרי הקורס "מחול מתחילים" ו "מחול וקונטקט" ולאנשים עם ניסיון של כמה חודשים בלימודי מחול,  המעוניינים להמשיך לשכלל ולשפר את יכולותיהם במחול.
הקורס מיועד למי שרוצה להמשיך לאמן ולהכשיר את הגוף, לפתח כח וגמישות ולחוות את המחול כחוויה מעשירה ומהנה. הקורס מקנה כלים במחול העכשווי,  תוך מתן דגש על עבודה נכונה ובריאה עם הגוף, שיפור הגמישות והכוח ותנועה זורמת בחלל. הקורס יכלול מפגש עם מורה אורח, שיעביר סדנה של 3 שעות בסגנון או שפה תנועתית נוספת המתכתבת עם המחול העכשווי. בסוף הקורס נקיים פרזנטציה פתוחה לחברים ואורחים המבוססת על החומרים עליהם עבדנו במהלך הקורס.


קורס חצי שנתי המקנה כלים במחול העכשווי, תוך מתן דגש על עבודה נכונה ובריאה עם הגוף, שיפור הגמישות והכוח ותנועה זורמת בחלל.
התוכנית בנויה משני שיעורים רצופים המועברים על ידי שני מורים שונים, על מנת לאפשר התנסות במגוון גישות וטכניקות מעולם המחול העכשווי.
בשיעורים נעבוד על שיפור היכולות הבאים: זרימה,רכות, כוח, תזוזה בחלל, ירידה ועליה מהרצפה, עבודה על הידיים, איכויות תנועה שונות, נפילות, זיכרון תנועתי ועוד.
התוכנית בנויה משני שיעורים רצופים המועברים על ידי שני מורים שונים, על מנת לאפשר התנסות במגוון גישות וטכניקות מעולם המחול העכשווי.תהליך הלימוד מתבצע באופן הדרגתי, ובהתבסס על הניסיון שרכשתם בקורס המתחילים ממשיך להעשיר את שפת התנועה ומגוון היכולות הפיזיות של התלמידים באמצעות תרגילים מגוונים. הקורס יכלול מפגש עם מורה אורח, שיעביר סדנה של 3 שעות בסגנון או שפה תנועתית נוספת המתכתבת עם המחול העכשווי.
בסוף הקורס נקיים פרזנטציה פתוחה לחברים ואורחים המבוססת על החומרים עליהם עבדנו במהלך הקורס.
היקף הלימודים:
קורס חצי שנתי
100 שנות לימוד אקדמאיות
ימי ראשון 18:30-21:30
29.10.17- 29.4.18
ימי שישי 09:30-12:45
3.11.17- 4.5.18
לנה פלד - בוגרת לימודי מחול של להקת "ורטיגו". רקדה בלהקת המחול "ורטיגו" הן בלהקה הצעירה ובבוגרת, בין היצירות בהן לקחה חלק:"רוקסי", "לידת הפניקס", "רעש לבן". בוגרת מסלול יצירה של הקבוצה בשנה"ל 2010-11.
עומר עוזיאל- שירת כמדריך צניחה בצה״ל ובמהלך לימודי תואר ראשון בפסיכולוגיה התחיל לרקוד באופן מקצועי. הוכשר ורקד בלהקת המחול דהדה דאנס (לשעבר) בניהולם של עמית גולדנברג ויערה דולב, לאחר שנתיים נכנס לעבוד במחול העצמאי- רקד אצל כוריאוגרפים שונים :
יצר לפסטיבלי מחול שונים בארץ: כיום רקדן עצמאי , מורה למחול, מורה לתנועה לקשישים ובעיקר מטפל בשיטת אילן לב.
מור ברגמן - החלה את דרכה המקצועית במסלול המלא של "הקבוצה" (2011-2012), משם המשיכה ללימודי מחול בסדנא להכשרת רקדנים שבקיבוץ געתון (2012-2014). בהמשך השתתפה כרקדנית בעבודות מחול של יוצרים דוגמת אלה בן אהרון ("All-Most"), תמי ורונן יצחקי ("מדד האושר") בארץ, ושרון פרידמן ("NIDO/Rizoma") בחו"ל. במקביל מתרגלת וחוקרת קונטקט אימפרוביזציה, Axis Syllabus, קפוארה ומורה מוסמכת לפילאטיס.
קרן סגל - החלה את דרכה כמתעמלת מכשירים תחרותית. למדה במסלול המלא של הקבוצה ביפו, משם המשיכה ללמוד בסדנה להכשרת רקדנים וכוריאוגרפים בחיפה ובסדנה של להקת המחול ת"א. מורה ליוגה. יצירות בהשתתפותה: "מרד המתים" מאת איתי יטוב, "גאות" מאת מורן זילברברג, "יסוד" ו"מלט רך" מאת ענת יפה, העלתה את עבודתה "באויר" בפסטיבל יוצרים יוצאים חיפה.


הג'אם בחמישי חוזר!


קונטקט ג'אם סשן בימי חמישי חוזר! 
החל מ- 15.2.18
  
ימי חמישי 20:00 - 23:00  
קונטקט ג'אם סשן בהובלת תלמידי מעבדת הקונטקט של הקבוצה.
בשעה הראשונה שיעור בו נעבוד על אלמנטים טכניים ,
פיתוח יכולות ועבודת רצפה
לאחר מכן ג'אם חופשי

לפרטים
03-6595961 info@hakvutza.org.il