מחול מודרני מתחילים שנתי  / ללמוד לרקוד מהצעד הראשון

להתחיל לרקוד! אין דרך פשוטה ומשמחת יותר להכריז על זה. להיות חלק מתוך קבוצה שנפגשת פעם בשבוע בסטודיו, ומתחילה, צעד אחר צעד, ללמוד ולהתאמן במחול. עקרונות ומושגי בסיס, עבודה על חיזוק הגוף ומתיחות, פיתוח של יכולות טכניות שונות, עבודה על קומבינציות עם דגשים שונים שקשורים למוסיקה, קצב,  חלל ועוד. וכמובן- כיף!


קורס שנתי המתקיים אחת לשבוע. הקורס מקנה כלים ועקרונות בסיסיים במחול העכשווי והבלט הקלאסי תוך מתן דגש על עבודה נכונה ובריאה עם הגוף, שיפור הגמישות והכוח ותנועה זורמת בחלל. התוכנית בנויה משני שיעורים רצופים המועברים על ידי שני מורים שונים, על מנת לאפשר היתנסות במגוון גישות וטכניקות מעולם המחול העכשווי.תהליך הלימוד מתבצע באופן הדרגתי ומשלב תרגילים להקנית טכניקה עם לימוד שפת ריקוד וקטעי מחול.
קורס המתאים לכל מי שרוצה ללמוד לרקוד מהצעד הראשון ולחוות את התנועה כחוויה מעשירה ומהנה. השיעורים יתמקדו ביסודות המחול המודרני והעכשווי בשילוב מושגים בסיסיים מעולם הבלט הקלאסי.
הקורס מורכב משני שיעורים רצופים המועברים על ידי שני מורים שונים, על מנת לאפשר היתנסות במגוון גישות וטכניקות מעולם המחול העכשווי.
תהליך הלימוד מתבצע באופן הדרגתי ומשלב תרגילים להקנית טכניקה עם לימוד שפת ריקוד וקטעי מחול.
היקף המסלול:
מסלול שנתי :136 שעות אקדמאיות
נובמבר 2016 - יוני 2017
ימי שישי 09:30 - 12:30
קרן סגל - מורה למחול מודרני ויוגה. למדה בבסדנה להכשרת רקדנים וכוריאוגרפים בחיפה ובסדנה של להקת המחול ת"א. בשיעורים של קרן משולבים סגנונות עכשווים ומודרנים עם אלמנטים מעולם היוגה. התלמידים חווים איכויות תנועה שונות עם דגש על מוסיקליות, פיזיות, קורדינאציה וזרימה תוך כדי מציאת ההנאה והעניין שבתנועה.
לנה פלד - מורה למחול מודרני, בוגרת לימודי מחול של להקת "ורטיגו". רקדה בלהקת המחול "ורטיגו" הן בלהקה הצעירה ובבוגרת, בין היצירות בהן לקחה חלק:"רוקסי", "לידת הפניקס", "רעש לבן". בוגרת מסלול יצירה של הקבוצה בשנה"ל 2010-11.


החלה ההרשמה לסמסטר חורף


קורס מחול נשים עם איריס נייס הדר
ימי שני 19:00- 22:00
שיעור היכרות 2.1.17 בשעה 19:00
למידע נוסף >>>

קורס מחול ואימפרובזיציה
עם רוני חדש ויובל גולדשטיין
ימי שני 18:30-21:45
שיעור היכרות 11.1.17 בשעה 18:30
למידע נוסף >>>

לפרטים והרשמה 
03-6595961  info@hakvutza.org.il