מחול  מודרני עכשווי למתחילים סמסטר אביב / לומדים מחול מהתחלה 

קורס סמסטרייאלי ללימודי מחול למתחילים - ימי שלישי 18:30-21:30

קורס מחול מודרני עכשווי למתחילים מיועד למי שלא רקד מעולם, למי שרקד מזמן והפסיק ולבעלי רקע מועט במחול.

מועדי הקורס: 14.5.19 - 24.9.19  | 19 מפגשים

מורים: מור ברגמן ו- עומר עוזיאל 

הקורס מקנה כלים ועקרונות בסיסיים במחול העכשווי תוך מתן דגש על עבודה נכונה ובריאה עם הגוף, שיפור הגמישות והכוח ותנועה זורמת בחלל.  הקורס בנוי משני שיעורים רצופים המועברים על ידי שני מורים שונים, על מנת לאפשר התנסות במגוון גישות וטכניקות מעולם המחול העכשווי. תהליך הלימוד מתבצע באופן הדרגתי ומשלב תרגילים להקניית טכניקה עם לימוד שפת ריקוד וקטעי מחול. הקורס מתאים לכל מי שרוצה ללמוד לרקוד מהצעד הראשון ולחוות את התנועה כחוויה מעשירה ומהנה. היעורים יתמקדו ביסודות המחול המודרני והעכשווי בשילוב מושגים בסיסיים מעולם הבלט הקלאסי.

קורס מחול עכשווי למתחילים

קורס סמסטרייאלי המתקיים אחת לשבוע בימי שלישי בערב. הקורס מקנה כלים ועקרונות בסיסיים במחול העכשווי תוך מתן דגש על עבודה נכונה ובריאה עם הגוף, שיפור הגמישות והכוח ותנועה זורמת בחלל הקורס בנוי משני שיעורים רצופים המועברים על ידי שני מורים שונים, על מנת לאפשר היתנסות במגוון גישות וטכניקות מעולם המחול העכשווי.תהליך הלימוד מתבצע באופן הדרגתי ומשלב תרגילים להקנית טכניקה עם לימוד שפת ריקוד וקטעי מחול.
קורס המתאים לכל מי שרוצה ללמוד לרקוד מהצעד הראשון ולחוות את התנועה כחוויה מעשירה ומהנה.
הקורס מורכב משני שיעורים רצופים המועברים על ידי שני מורים שונים על מנת לאפשר התנסות במגוון גישות וטכניקות מעולם המחול העכשווי.
תהליך הלימוד מתבצע באופן הדרגתי ומשלב תרגילים להקנית טכניקה עם לימוד שפת ריקוד וקטעי מחול.
סמסטר אביב
הקורס יתקיים בימי שלישי 18:30-21:30
תחילת הקורס: 14.5.19
שיעור היכרות ללא תשלום וללא התחייבות יתקיים ביום שלישי 14.5.19 ב- 18:30
סיום הקורס: 24.9.19
19 מפגשים
מור ברגמן
החלה את דרכה המקצועית במסלול המלא של "הקבוצה" (2011-2012), משם המשיכה ללימודי מחול בסדנא להכשרת רקדנים שבקיבוץ געתון (2012-2014).
בהמשך השתתפה כרקדנית בעבודות מחול של יוצרים דוגמת אלה בן אהרון ("All-Most"), תמי ורונן יצחקי ("מדד האושר") בארץ, ושרון פרידמן ("NIDO/Rizoma") בחו"ל.
עומר עוזיאל
במהלך לימודי תואר ראשון בפסיכולוגיה התחיל לרקוד באופן מקצועי. הוכשר ורקד בלהקת המחול דהדה דאנס (לשעבר) בניהולם של עמית גולדנברג ויערה דולב, לאחר שנתיים נכנס לעבוד במחול העצמאי- רקד אצל כוריאוגרפים שונים : יובל גולדשטיין, מאיה ברינר, ענת כ״ץ וארז מעיין, נימה יעקובי, לבנת סמרה, מאיה לוי, אפרת רובין , אורי שפיר, אור מרין אורן נחום, אביגייל רובין וענת דניאלי. למד שנתיים ב״כלים״, גוף לעבודה כוריאוגרפית ,בניהולה של ענת דניאלי וקורס להכשרת מטפלים בשיטת אילן לב.יצר לפסטיבלי מחול שונים בארץ:
כיום רקדן עצמאי , מורה למחול, מורה לתנועה לקשישים ובעיקר מטפל בשיטת אילן לב.


שיעורים פתוחים בימי שני

 

פשוט לבוא ולרקוד 
כל יום שני

ב- 18:15 קונטקט 
וב- 20:00 מחול עכשווי

לפרטים
03-6595961  info@hakvutza.org.il