קורס מחול מודרני עכשווי למתחילים / לומדים מחול מהתחלה 

קורס קיץ ללימודי מחול למתחילים - ימי שישי 09:30-12:45


הקורס התחיל ב- 6.7.18 ויסתיים ב- 7.9.18 | ימי שישי 09:30-12:45

מורים: מור ברגמן  וקרן סגל

להתחיל לרקוד! אין דרך פשוטה ומשמחת יותר להכריז על זה. להיות חלק מתוך קבוצה שנפגשת פעם בשבוע בסטודיו, ומתחילה, צעד אחר צעד, ללמוד ולהתאמן במחול. עקרונות ומושגי בסיס, עבודה על חיזוק הגוף ומתיחות, פיתוח של יכולות טכניות שונות, עבודה על קומבינציות עם דגשים שונים שקשורים למוסיקה, קצב,  חלל ועוד. וכמובן- כיף!
קורס מחול מודרני עכשווי למתחילים מיועד למי שלא רקד מעולם, למי שרקד מזמן והפסיק ולבעלי רקע מועט במחול.

קורס מחול עכשווי למתחילים

קורס קיץ המתקיים אחת לשבוע בימי שישי בבוקר. הקורס מקנה כלים ועקרונות בסיסיים במחול העכשווי תוך מתן דגש על עבודה נכונה ובריאה עם הגוף, שיפור הגמישות והכוח ותנועה זורמת בחלל הקורס בנוי משני שיעורים רצופים המועברים על ידי שני מורים שונים, על מנת לאפשר היתנסות במגוון גישות וטכניקות מעולם המחול העכשווי.תהליך הלימוד מתבצע באופן הדרגתי ומשלב תרגילים להקנית טכניקה עם לימוד שפת ריקוד וקטעי מחול.
קורס המתאים לכל מי שרוצה ללמוד לרקוד מהצעד הראשון ולחוות את התנועה כחוויה מעשירה ומהנה.
הקורס מורכב משני שיעורים רצופים המועברים על ידי שני מורים שונים על מנת לאפשר התנסות במגוון גישות וטכניקות מעולם המחול העכשווי.
תהליך הלימוד מתבצע באופן הדרגתי ומשלב תרגילים להקנית טכניקה עם לימוד שפת ריקוד וקטעי מחול.
סמסטר קיץ:
הקורס יתקיים בימי שישי 09:30-12:45
תחילת הקורס: 6.7.18
סיום הקורס: 7.9.18
6 מפגשים | 40 שעות אקדמאיות
מור ברגמן
מור החלה את דרכה המקצועית במסלול המלא של "הקבוצה" (2011-2012), משם המשיכה ללימודי מחול בסדנא להכשרת רקדנים שבקיבוץ געתון (2012-2014). בהמשך השתתפה כרקדנית בעבודות מחול של יוצרים דוגמת אלה בן אהרון ("All-Most"), תמי ורונן יצחקי ("מדד האושר") בארץ, ושרון פרידמן ("NIDO/Rizoma") בחו"ל. במקביל מתרגלת וחוקרת קונטקט אימפרוביזציה, Axis Syllabus, קפוארה ומורה מוסמכת לפילאטיס.
כיום מוסיפה לתרגל פרקטיקות תנועה מגוונות עם דגש על מחקר היכולות התנועתיות הטמונות בגוף וגם מקפידה מאוד ליהנות תוך כדי.
קרן סגל
החלה את דרכה כמתעמלת מכשירים תחרותית. למדה במסלול המלא של הקבוצה ביפו, משם המשיכה ללמוד בסדנה להכשרת רקדנים וכוריאוגרפים בחיפה ובסדנה של להקת המחול ת"א. מורה ליוגה.
בשיעורים של קרן משולבים סגנונות עכשווים ומודרנים עם אלמנטים מעולם היוגה. התלמידים חווים איכויות תנועה שונות עם דגש על מוסיקליות, פיזיות, קורדינאציה וזרימה תוך כדי מציאת ההנאה והעניין שבתנועה.


בואו להכיר אותנו :-)


יום פתוח

לקראת שנת הלימודים 2018-19
ביום שני 3.9 ב- 18:30

בואו להכיר את מגוון מסלולי הלימוד ואת הגישה והרוח של הקבוצה,
להתרשם ולרקוד.

 

לפרטים והרשמה
03-6595961  info@hakvutza.org.il