מעבדת אימפרוביזציה עם סיגל ברגמן

 קורס חצי שנתי המיועד לאנשים עם ניסיון באלתור קבוצתי, המעוניינים לעבוד יחד בקבוצה קבועה
השיעורים יכללו הנחיה לחקר גופני ומנטאלי וסקורים - פתוחים יותר ופחות. המטרה היא ליצור מרחב בטוח המאפשר גם העזה לצאת מחוץ לגבולות הנוחות והרחבה של יכולת ההבעה והבחירה. 
המעבדה בהנחיית סיגל ברגמן - רקדנית, כוריאוגרפית יוצרת, מורה לאלתור לקומפוזיציה ולטכניקת אלכסנדר. סיגל מתרגלת טאי-צ׳י ויוגה, מתגוררת בתל אביב, ומלמדת אלתור בבית הספר "הקבוצה" מזה תשע שנים.


הקורס מתקיים בימי  רביעי  18:30-21:30 | 30.10.19 - 8.4.20 | 24 מפגשים

אימפרוביזציה בתנועה

קורס חצי שנתי המיועד לאנשים עם ניסיון באלתור קבוצתי, המעוניינים לעבוד יחד בקבוצה קבועה.
השיעורים יכללו הנחיה לחקר גופני ומנטאלי וסקורים - פתוחים יותר ופחות. המטרה היא ליצור מרחב בטוח המאפשר גם העזה לצאת מחוץ לגבולות הנוחות והרחבה של יכולת ההבעה והבחירה. נחקור את עושר ההבעה של הגוף, נוסיף לזה קול ושפה, נתאמן ביכולת להקשיב לעצמנו ולהקשיב לאחרים ולהבין מה משתנה כשחושבים על אימפרוביזציה כהופעה. איך מבט של אחרים משנה אותנו? עד כמה המבט מפריע לנו להקשיב לעצמנו והאם הוא יכול דווקא לשמש השראה? במהלך הקורס נוכל להחליט ליצור ארועים/הופעות בסטודיו או במרחב הציבורי. המעבדה בהנחיית סיגל ברגמן - רקדנית, כוריאוגרפית יוצרת, מורה לאלתור לקומפוזיציה ולטכניקת אלכסנדר. סיגל מתרגלת טאי-צ׳י ויוגה, מתגוררת בתל אביב, ומלמדת אלתור בבית הספר "הקבוצה" מזה תשע שנים.
השיעורים יכללו הנחיה לחקר גופני ומנטאלי וסקורים - פתוחים יותר ופחות. המטרה היא ליצור מרחב בטוח המאפשר גם העזה לצאת מחוץ לגבולות הנוחות והרחבה של יכולת ההבעה והבחירה. נחקור את עושר ההבעה של הגוף, נוסיף לזה קול ושפה, נתאמן ביכולת להקשיב לעצמנו ולהקשיב לאחרים ולהבין מה משתנה כשחושבים על אימפרוביזציה כהופעה. איך מבט של אחרים משנה אותנו? עד כמה המבט מפריע לנו להקשיב לעצמנו והאם הוא יכול דווקא לשמש השראה? במהלך הקורס נוכל להחליט ליצור ארועים/הופעות בסטודיו או במרחב הציבורי.
היקף הלימודים:
קורס חצי שנתי
ימי רביעי 18:30-21:30
שיעור היכרות ללא תשלום יתקיים ביום רביעי 30.10.19 ב- 18:30
הקורס יתחיל ב- 30.10.19 ויסתיים ב- 8.4.19
24 מפגשים
96 שעות אקמאיות
סיגל ברמן
רקדנית, כוריאוגרפית יוצרת, מורה לאלתור לקומפוזיציה ולטכניקת אלכסנדר. סיגל מתרגלת טאי-צ׳י ויוגה, מתגוררת בתל אביב, ומלמדת אלתור בבית הספר "הקבוצה" מזה תשע שנים.סיגל למדה מחול באקדמיה למוסיקה ומחול בירושלים, ב- EDDC בהולנד, ובמסגרות שונות בניו-יורק. בעלת תואר BA בפסיכולוגיה, ומורה מוסמכת לשיטת אלכסנדר.
היא חיה 14 שנים בניו יורק במהלכן יצרה עבודות עצמאיות והשתתפה כרקדנית יוצרת בעבודות רבות. הופיעה ב- Danspace, PS 122, The Kitchen, ו- Judson Church, היתה אומנית הבית ב- Movement Research, ולימדה שיטת אלכסנדר בג'וליארד.
בקיץ 2009 חזרה לארץ והופיעה עם העבודות שלה וכחלק מקבוצת אוקטט.
מלמדת שיטת אלכסנדר באופן פרטי בתל אביב ומכשירה מורים לשיטה בבי"ס גוף במחשבהתהיו בקשר :)

 

זמינים לשירותכם 
במייל info@hakvutza.org.il

ובטלפון 03-6595961 
מתקשרים, משאירים הודעה בשירות ההודעות ואנו נתקשר בחזרה