מעבדת קונטקט אימפרוביזציה/ לבעלי ניסיון 

מסלול שנתי המיועד לבעלי ניסיון בקונטקט ואימפרוביזציה המעוניינים להעמיק בלימודי הגוף והתנועה תוך בחינת מקומם של הקונטקט והאימפרוביזציה כאמנויות מופע. הלימודים מתקיימים בקבוצה קטנה ואינטימית, ומאפשרים תהליך רציף ומעמיק של פיתוח, חקירה ושכלול היכולות הטכניות והתנועתיות, תוך שימת דגש על פיתוח נוכחות בימתית וכישורי הופעה.מסלול שנתי המיועד לבעלי ניסיון בקונטקט ואימפרוביזציה המעוניינים להעמיק בלימודי הגוף והתנועה תוך בחינת מקומם של הקונטקט והאימפרוביזציה כאמנויות מופע.הלימודים מתקיימים בקבוצה קטנה ואינטימית, ומאפשרים תהליך רציף ומעמיק של פיתוח, חקירה ושכלול היכולות הטכניות והתנועתיות, תוך שימת דגש על פיתוח נוכחות בימתית וכישורי הופעה.
המסלול מורכב משלוש יחידות תוכן בנות 10 מפגשים, המועברות על ידי מורים שונים. בסוף כל יחידת לימוד, תופיע הקבוצה מול קהל במופע בו תיישם את החומרים בהם עסקה..
יחידות הלימוד שילמדו במסגרת המסלול:
אימפרוביזציה וקונטקט כאמנות מופע
נחקור את היבטי האימפרוביזציה והפרפורמנס הבאים לידי ביטוי בקונטקט. נבחן היבטים של סולו, דואט ועבודה קבוצתית, נתנסה במבני אילתור שונים (סקורים) ונשכלל יכולות של הקשבה, תגובה, יוזמה וויתור
לרקוד בחוסר מאמץ
נפתח את היכולת לרקוד מתוך הסתמכות על השלד, המפרקים והרפלקסים ולא מתוך מאמץ שרירי. נחפש את הנוכחות הטבעית והאותנטית בהקשר של פרפורמנס. נעמיק את המקומות של האינטואיציה, האסוציאציה והדמיון בתוך הדואט. נעבוד עם דיסאוריינטציה ומצבים הפוכים כדי לגלות ריקוד רב מימדי ועשיר בספירלות.
אילתור אישי וקבוצתי לבמה
מפגשים אלו יתנו מקום לסקרנות ולקול הייחודי של כל אחד מהמשתתפים. נשכלל איכויות של נוכחות בימתית, נפתח את האמון שלנו בדמיון, נתנסה בשימוש בקול ונחדד את יכולת הבחירה המודעת שלנו בזמן אמת כדי להביא את תנועתינו לדיוק המירבי.
הרחבת המנעד ההבעתי והרגשי
נשים דגש על הרחבת המנעד ההבעתי והרגשי בתוך הריקוד. נתייחס לריקוד כאל מפגש בין שני אנשים ונעקוב אחר הסיפור המתפתח ביניהם. נראה כיצד הדגשים הלללו מעשירים את החוויה עבור הרוקד, ונבחן את ההקשרים הבימתיים שהם מאפשרים. נעבוד עם תרגילי מגע, תנועה אותנטית, תרגילי צפייה והרחבת המנעד התנועתי.
היקף הלימודים:
מסלול שנתי | אוקטובר-יוני
128 שעות לימוד
סטאטוס הקורס:
קורס פעיל
18.10.2015 - 19.6.2016
ימי ראשון | 19:00- 22:00
עלות: 4,700 ש"ח


החלה ההרשמה למסלול המלא 2016-17!

חולמים לרקוד?
הרשמו למסלול המלא

תוכנית לימודים שנתית המיועדת לאנשים
הרוצים להפוך את הריקוד לחלק מרכזי בחיים.
הזדמנות ייחודית לכל מי שמעוניין לרקוד, ללא מגבלת גיל או ניסיון, להיכנס
לעולם המחול בין אם כדלת המובילה לעתיד מקצועי, ובין אם כהתנסות והעשרה אישית. 

בואו ליום הפתוח:
 02.06.18
בין השעות 08:30 - 15:30.
למידע נוסף >>>