מעבדת קונטקט למתקדמים / עם טל אבני


ימי א' 19:30-22:00 הקורס יתחיל ב- 6.1.19 ויסתיים ב- 23.6.19
מועד אחרון לשיעור התנסות ללא תשלום וללא מחויבות  ביום א' 27.1.19 ב- 19:30

אז מה הופך ריקוד למתקדם?

המעבדה לקונטקט למתקדמים מציעה הזדמנות לשכלל את התנועה: לחזק, לשחרר, להגמיש, להיפתח ולהעז. באמצעות פיתוח שליטה בריקוד הסולו שלנו, נוכל להגיע לגבהים ועומקים חדשים בריקוד ובמגע ותקשורת עם פרטנרים: העברות משקל, תמיכה דינמית, תעופה ומתן בסיס. במעבדה נתנסה בטווח רחב ומגוון של שיטות ושפות כדי להרחיב את היכולות שלנו:אמנויות לחימה וצ׳י-קונג, אקרובטיקה, תנועה התפתחותית, תנועה אותנטית, אימפרוביזציה ופרפורמנס. כל שיעור נסיים בתרגול ווקאלי וכך נרכוש כלים להקשבה ואילתור גם בקול.
המעבדה בהנחיית טל אבני, רקדן, פרפורמר ומוסיקאי, ומורה למעלה מ- 10 שנים.
הקורס מיועד לרקדני קונטקט שרוצים להעמיק לתוך הטכניקה וגם לאנשים עם רקע תנועתי רב שרוצים להיפתח לקונטקט.


המעבדה לקונטקט למתקדמים מציעה הזדמנות לשכלל את התנועה: לחזק, לשחרר, להגמיש, להיפתח ולהעיז. המנטרה שנחקור בגופנו ובתודעתנו תהיה ״הריקוד הקטן״, אבן יסוד במשנתו של סטיב פקסטון,דרכה נפתח את היצירתיות הקינסטטית שלנו. באמצעות פיתוח שליטה בריקוד הסולו שלנו, נוכל להגיע לגבהים ועומקים חדשים בריקוד ובמגע ותקשורת עם פרטנרים: העברות משקל, תמיכה דינמית, תעופה ומתן בסיס.
במעבדה נתנסה בטווח רחב ומגוון של שיטות ושפות כדי להרחיב את היכולות שלנו: אמנויות לחימה וצ׳י-קונג, אקרובטיקה, תנועה התפתחותית, תנועה אותנטית, אימפרוביזציה ופרפורמנס. כל שיעור נסיים בתרגול ווקאלי או מה שטל מכנה מקהלה אורגנית , נקבל כלים של הקשבה ואילתור בסאונד ובשירה.
באמצעות פיתוח שליטה בריקוד הסולו שלנו, נוכל להגיע לגבהים ועומקים חדשים בריקוד ובמגע ותקשורת עם פרטנרים: העברות משקל, תמיכה דינמית, תעופה ומתן בסיס.במעבדה נתנסה בטווח רחב ומגוון של שיטות ושפות כדי להרחיב את היכולות שלנו: אמנויות לחימה וצ׳י-קונג, אקרובטיקה, תנועה התפתחותית, תנועה אותנטית, אימפרוביזציה ופרפורמנס. כל שיעור נסיים בתרגול ווקאלי ונקבל כלים של הקשבה ואילתור בסאונד ובשירה.
מסלול חצי שנתי
ימי ראשון 19:30-22:00
הקורס יתחיל ב- 6.1.19 ויסתיים ב- 23.6.19
מפגש היכרות יתקיים ביום א' 30.12.19
23 מפגשים | 76 שעות אקדמאיות
מעבדת קונטקט בהנחיית טל אבני:
פרפורמר ואמן רב תחומי. בוגר להקת "אדמה". פעל ויצר במסגרות רבות, בינהן קרקס פלורנטין, תיאטרון החדר ומוסך הגוף שהוקם ביוזמתו. מייסד וסולן להקת Lubazuk. בעל רקע עשיר באמנויות לחימה וצ'י קונג ומלווה התפתחותי לתינוקות בשיטת פלדנקרייז. מלמד קונטקט ואימפרוביזציה למעלה מעשור.ג'אם כל יום חמישיקונטקט ג'אם סשן בימי חמישי
20:00- 23:00
למידע נוסף >>>

לפרטים 
03-6595961  info@hakvutza.org.il