מעבדת קונטקט למתקדמים / עם טל אבני


אז מה הופך ריקוד למתקדם?
המעבדה לקונטקט למתקדמים מציעה הזדמנות לשכלל את התנועה: לחזק, לשחרר, להגמיש, להיפתח ולהעז. באמצעות פיתוח שליטה בריקוד הסולו שלנו, נוכל להגיע לגבהים ועומקים חדשים בריקוד ובמגע ותקשורת עם פרטנרים: העברות משקל, תמיכה דינמית, תעופה ומתן בסיס. במעבדה נתנסה בטווח רחב ומגוון של שיטות ושפות כדי להרחיב את היכולות שלנו:אמנויות לחימה וצ׳י-קונג, אקרובטיקה, תנועה התפתחותית, תנועה אותנטית, אימפרוביזציה ופרפורמנס. כל שיעור נסיים בתרגול ווקאלי וכך נרכוש כלים להקשבה ואילתור גם בקול.
המעבדה בהנחיית טל אבני, רקדן, פרפורמר ומוסיקאי, ומורה למעלה מ- 10 שנים.
הקורס מיועד לרקדני קונטקט שרוצים להעמיק לתוך הטכניקה וגם לאנשים עם רקע תנועתי רב שרוצים להיפתח לקונטקט.
נותרו מקומות בקורס ניתן לבוא לשיעור היכרות ללא תשלום (בהרשמה מראש)

הקורס מתקיים בימי חמישי 18:30-21:30  | 17 מפגשים


המעבדה לקונטקט מתקדמים תעסוק בשלושה אלמנטים עיקריים.
*החלק הראשון יהיה בתודעה של תרגול-חימום, הכולל' פלדנקרייז ותנועה התפתחותית, חיזוק וצ׳י קונג, גמישות ומדיטציה. מטרת החלק הזה תהיה למידה של אימון יומי שיפתח חיבור לאדמה לתנועה לגוף ולנשימה.
*החלק השני יחקור את הסולו , או במלים אחרות את הדיאלוג שלי עם עצמי: לאן אני הולך, למה? ואיך אני הולך לשם? האימפרוביזציה האילתור הרגש היצירתיות הסיפור.. בין השאר נעבוד גם עם תנועה אותנתית כחוקר גוף-נפש מהנה ביותר, ונצלול לפרקים לאימפרוביזציה קבוצתית (חלל זמן וסיפור).
*החלק השלישי יתעסק בעיקר באלמנטים של קונטקט הווה אומר מגע העברות משקל ספירלה תעופה נחיתה קפיצות ועבודה עם תודעת הלוחם ככלי למשחק קונטקטי, fight&play
כמו-כן המעבדה תהיה פתוחה לתלמידים להביא ולהעביר תרגילים בנושאים שונים אותם הם רוצים לחקור .
באמצעות פיתוח שליטה בריקוד הסולו שלנו, נוכל להגיע לגבהים ועומקים חדשים בריקוד ובמגע ותקשורת עם פרטנרים: העברות משקל, תמיכה דינמית, תעופה ומתן בסיס.במעבדה נתנסה בטווח רחב ומגוון של שיטות ושפות כדי להרחיב את היכולות שלנו: אמנויות לחימה וצ׳י-קונג, אקרובטיקה, תנועה התפתחותית, תנועה אותנטית, אימפרוביזציה ופרפורמנס. כל שיעור נסיים בתרגול ווקאלי ונקבל כלים של הקשבה ואילתור בסאונד ובשירה.
היקף הלימודים :
קורס סמסטרייאלי
ימי חמישי 18:30-21:30 | 17 מפגשים
64 שעוות אקדמאיוצ
טל אבני:
פרפורמר ואמן רב תחומי. בוגר להקת "אדמה". פעל ויצר במסגרות רבות, בינהן קרקס פלורנטין, תיאטרון החדר ומוסך הגוף שהוקם ביוזמתו. מייסד וסולן להקת Lubazuk. בעל רקע עשיר באמנויות לחימה וצ'י קונג ומלווה התפתחותי לתינוקות בשיטת פלדנקרייז. מלמד קונטקט ואימפרוביזציה למעלה מעשור.בואו להכיר :)

 

נותרו מקומות
במעבדת קונטקט למתקדמים
ניתן לבוא לשיעור היכרות
ללא תשלום (בהרשמה מראש)

03-6595961   info@hakvutza.org.il