צלילת עומק / מעבדת קונטקט למתקדמים

מעבדת הקונטקט היא קבוצה תהליכית, המתאימה לאנשים בעלי רקע בקונטקט, שרוצים לצלול עמוק אל תוך הטכניקה, המפגש והריקוד. בתוך קבוצה מחוייבת וקבועה, מתוך הכרות ואמון הולכים ומעמיקים, נפתח מרחב של העזה, חקירה, התמסרות ולמידה משותפת.בכל מפגש נעמיק לתוך נושא אחר, נחקור נעמיק ונשפר את טווח היכולות שלנו דרכו. שיעורי המעבדה ארוכים (2.5 שעות) ואופי השיעור מאפשר התנסות וזמן תרגול וחקירה. כל שיעור יסתיים בג'אם - שבו נתרגל בחופשיות ונשחק בחומרי הלימוד.
בואו להכיר:-) שיעור היכרות ללא תשלום יתקיים ביום שני 21.11.22 ב- 19:00

בין החומרים לתוכם נעמיק במעבדה : נתרגל נפילות, רכות במפגש עם הרצפה, ורכות בגוף. נעמיק ונלמד עקרונות של עבודת רצפה שיאפשרו לנו לנוע בחופשיות ובזרימה בסולו ובדואט. נעמיק אל תוך המשקל, נלמד ונתרגל הרמות שונות ואיך לעזוב את הרצפה. נחקור הצטרפות למומנטום ואיך ניתן להשתמש בו להעברות משקל והרמות מתקדמות במינימום מאמץ. נחקור את המרחב האחורי, ואיך להתרחב אליו ואל הלא ידוע שבו. נקשיב, נתמוך, נלמד זה מזה ומהגופים אחד של השני. נחפש אחר בהירות בתנועה שמתוכה נוכל להפתיע, לשחק, ליפול ולעוף יחד. 
המעבדה תתקיים בימי שני מ- 19:00 עד 21:30 מ- 21.11.22 עד 22.5.23 | 24 מפגשים

מעבדת קונטקט למתקדמים

המעבדה היא פרי שיתוף פעולה של 4 מורים, שבונים ומעבירים יחד את תכני הקורס: אורי דיקר,  יובל פינקלשטיין, הדר גבע, ולורן דלסטר.
כל אחד מהמורים למד ולימד במסגרות שונות, והם מגיעים מעולמות של מחקר תנועתי, יצירה, פרפורמנס, מחול מקצועי ופרטנרינג. משילוב כל העולמות הללו נוצר ידע מעמיק על קונטקט מנקודות מבט שונות, וזו הזדמנות לצלול אל תוך תרגול תהליכי מעמיק, עשיר ומקצועי.