עכשווי בשישי / קורס מחול מודרני עכשווי למתחילים בשישי בבוקר
ללמוד לרקוד ממש מההתחלה


בואו להכיר :-) שיעור היכרות ללא תשלום וללא התחייבות יתקיים ביום שישי 28.10.22 ב- 09:30 .
להרשמה לשיעור היכרות לחצו כאן >>>
הקורס הכי אהוב ב"קבוצה - קורס מחול מודרני עכשווי למתחילים מיועד למי שלא רקד מעולם, למי שרקד מזמן והפסיק ולבעלי רקע מועט במחול. הקורס מיועד לאנשים המעוניינים/נות להתחיל לרקוד, וללמוד מחול מהבסיס. הקורס מאפשר לפתח מגוון יכולות, מחזק את הגוף ואת הקשר אל הגוף, ומאפשר כניסה בהירה, קשובה ומודרכת אל עולם התנועה והמחול, תוך תהליך עבודה מקצועי עם שני מורים ובתוך קבוצה קבועה המתקדמת יחד. הקורס מתאים גם לבוגרי קורסי מחול עכשווי מתחילים קצרים ב"קבוצה "

הקורס יתקיים בימי שישי  09:30 עד 12:45 | הקורס יתחיל בשיעור היכרות ב- 28.10.22 ויסתיים ב-23.6.23 | 33 מפגשים
מורות : נועה בר ותמר גוטהרץ


 

קורס מחול עכשווי למתחילים

קורס שנתי המקנה כלים ועקרונות בסיסיים במחול העכשווי תוך מתן דגש על עבודה נכונה ובריאה עם הגוף, שיפור הגמישות והכוח ותנועה זורמת בחלל. הקורס בנוי משני שיעורים רצופים המועברים על ידי שני מורים שונים על מנת לאפשר היתנסות במגוון גישות וטכניקות מעולם המחול העכשווי.תהליך הלימוד מתבצע באופן הדרגתי ומשלב תרגילים להקנית טכניקה עם לימוד שפת ריקוד וקטעי מחול.
הקורס מתאים לכל מי שרוצה ללמוד לרקוד מהצעד הראשון ולחוות את התנועה כחוויה מעשירה ומהנה.
כל מפגש אורך שלוש שעות, ובנוי מרצף של שני שיעורי מחול עכשווי של שעה וחצי כל אחד.
באמצעות תרגילים טכניים ולימוד של רצפי תנועות (קומבינציות), נפתח מנעד של יכולות פיזיות, נחזק את הזיכרון התנועתי, ונלמד להביא יותר חופש וביטוי עצמי בתוך המבנה של רצף התנועות.נתנסה בתנועה איטית ומהירה, נלמד ליצור יותר אנרגיה בגוף, ויותר שליטה במה שהגוף יודע לעשות.
נלמד להשתמש במשקל שלנו, לנוע עם הבנה של מבנה השלד ולא דרך מאמץ שרירי, נפתח את הגמישות במפרקים ונגלה דברים חדשים על היכולת שלנו.
נעבוד על מוסיקליות, נחזק את חוש הקצב ונבדוק איך קצב מניע אותנו. בשלב מתקדם יותר, נתייחס לעבודה עם קבוצה, כיצד להקשיב לעצמי ולקבוצה תוך כדי תנועה, איך לקבל השראה וידע מאחרים מתוך תנועה ותקשורת לא מילולית, ואיך עבודה עם קבוצה מדגישה את האיכויות של השפה האישית.
ננסה להשתחרר ממחשבות מוקדמות או שיפוטיות על הגוף והתנועה שלנו. נרקוד, נזיע, נבטא, ומתוך הריקוד נלמד להכיר טוב יותר את הגוף שלנו, את התנועה שלנו ואת עצמנו.
קורס שנתי
הקורס יתקיים בימי שישי 09:30 עד 12:45
תחילת הקורס: 28.10.22 סיום הקורס 23.6.23

33 מפגשים
132 שעות אקדמאיות
נועה בר
רקדנית ויוצרת עצמאית בתחום המחול והפרפורמנס, ומורה למחול עכשווי, ג׳אז-מודרני, בלט ופילאטיס. השתתפה בפרויקטים עצמאיים שונים כרקדנית, יוצרת ואמנית פרפורמנס ואימפרוביזציה בארץ ובחו״ל, רקדה בלהקת המחול תמי/נמרוד פריד, ביצירה "מולטי" מאת ענת כ״ץ וארז מעיין-שלו (Justkatzit Dance Theatre) ובימים אלה רוקדת בלהקת המחול סאלי-אן פרידלנד.
נועה בוגרת המסלול המלא ללימודי מחול של ביה״ס "הקבוצה", בוגרת הקורס "פירוק והרכבה" - קורס מתודי למורים למחול ורקדנים בהנחייתה של נעמי פרלוב, ובעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה מהאוניברסיטה העברית.
תמר גוטהרץ
רקדנית ומורה למחול מודרני, קלאסי, עכשווי ואפרו-מודרני. ילידת ארה"ב וחיה בארץ מזה 5 שנים. תמר בוגרת לימודי מחול במוסדות שונים בחו"ל
עבדה עם יוצרים/הרכבים בחו"ל וביניהם - Brian Sanders’ JUNK (בין 2012-2013) ו- PHILADANCO! (2010-2012)
בישראל רקדה בלהקת המחול "קולבן דאנס" בשנים 2015-2918, ומאז 2017 מעבירה שיעורי בלט ומחול עכשווי לרקדני הלהקה. כמו כן רקדה בפרוייקטים של יוצרים שונים וביניהם סלין בומר, אלון שטויאר, שלומי ביטון, וסמדר גושן.
משלבת בשיעורי המחול המודרני אלמנטים מתוך המחול האפריקאי (אפרו-מודרני).


בואו להכיר :)


שיעור היכרות ללא תשלום
יתקיים ביום שישי 28.10.22 ב- 09:30
יש להירשם מראש
להרשמה לשיעור היכרות
לחצו כאן >>>

 בטל : 03-6595961  גם בווצאפ

  info@hakvutza.org.il