קונטקט ג'אם סשן / מפגש חודשי קבוע של קהילת הקונטקט בישראל


הקונטקט ג'אם החודשי כל שבת הראשונה בחודש   19:00 - 23:00

קונטקט ג'אם סשן בקבוצה


הקונטקט ג'אם החודשי כל שבת הראשונה בחודש   19:00 - 23:00 בשעה הראשונה חימום מונחה עם אחד ממורי בית הספר לאחריו ג'אם חופשי. בחימום אנו מכינים את הגוף לג'אם, דרך עבודה על הרצפה, מפגש מונחה עם פרטנרים, עבודה של הנחת משקל, איכויות מגע שונות, ולפעמים חזרה על אלמנטים טכניים שונים.
לאחר מכן נפתח הג'אם – מרחב פתוח לריקוד משותף ולתרגול הטכניקה, לחקירה של תנועה, מפגש ודיאלוג תנועתי.  מחוץ לסטודיו ימתינו לכם כיבוד קל, שתייה חמה וקרה, והזדמנות לנוח, לשוחח, ולהכיר אנשים חדשים. ואווירה נהדרת.
הקבוצה מקיימת מידי חודש קונטקט ג'אם סשן המאפשר את המקום והאווירה המתאימה לכל מי שמעוניין לרקוד יחד. הג'אם סשן מהווה מרחב נוח ובטוח הן למנוסים אשר מעוניינים לרקוד ולהתאמן, והן לחדשים המעוניינים להתנסות לראשונה בחוויה.

מה זה בעצם קונטקט?
קונטקט אימפרוביזציה היא טכניקה שנוצרה על ידי קבוצה של רקדנים בארה"ב, בשנות השבעים ששילבו יכולות וכלים מתוך המחול המודרני והעכשווי, אמנויות הלחימה, אקרובטיקה ועוד.
ביסוד הקונטקט - עבודה תנועתית עם פרטנר באמצעות מגע, וחקירה של עקרונות פיזיקליים ושל דיאלוג בתנועה. אחד הדברים המיוחדים והיפים בקונטקט הוא ההתפתחות המתמשכת. פיתוח הקונטקט הוא כ'קוד פתוח". כל מי שרקד אותו, לימוד אותו ושיתף אותו- עזר לפיתוח שלו וגם להגדרה שלו. טכניקת הקונטקט נלמדת כבר למעלה מארבעים שנה  בבתי ספר רבים והפכה כלי עבודה חשוב המשפיע על עבודתם של יוצרים ולהקות רבים ברחבי העולם. 


.
עלויות :
 40 ₪ | לתלמידי הקבוצה 30 ₪
ניתן לרכוש כרטיסיה של 10 כניסות בעלות של  300 ₪ | לתלמידי הקבוצה 250 ₪