קורס היפ הופ ממשיכים  / בואו להיכנס לגרוב


בואו להכיר :-) שיעור היכרות ללא תשלום יתקיים ביום שני 4.7.22 ב- 20:00
קורס היפ הופ ממשיכים מיועד למי שהתנסה בהיפ הופ או למי שמורגל בשיעורי תנועה בסגנונות אחרים ובלמידת רצף של תנועות. קצב הלימוד יהיה מהיר יותר והמטרה היא לייצר קבוצת מוברים (moovers) שרוכשת כלים ביחד, מאתגרת אחד את השני ומשכללת את המגוון התנועתי והשפה האישית של כל אחד ואחת. בשיעורים אלו נמשיך לעבוד על צעדים, Isolation- הפרדת איברים, עבודה על מרכז הגוף, גמישות, עבודת כפות רגליים, עבודה עם משקל, מחוות (gestures). נלמד קומבינציות ונפתח את הקואורדינציה, נעבוד על יכולת קליטה מהירה של תנועות, מוזיקליות וקצב. נכניס לתנועה איכויות מגוונות ונשכלל את היכולת "לנגן" עם הגוף ולהתמזג עם המוזיקה. בכל שיעור נקדיש גם זמן לפריסטייל / אלתור בעזרת הטכניקה והכלים שנלמד.
חדש ! במסגרת הקורס יתקיימו גם סדנאות ברייקדאנס , האוס  ודאנסהול פאנק

הקורס יתקיים בימי שני מ- 20:00 עד 21:30  | הקורס יתחיל בשיעור היכרות ב- 4.7.22 ויסתיים ב- 19.9.22 | 12 מפגשים


שרון ולבסקי היפ הופאת הקורס תלמד שרון ולבסקי
רקדנית ויוצרת עצמאית בתחום המחול והפרפורמנס. מתמחה באימפרוביזציה. מורה מוסמכת להיפ הופ מטעם וינגייט. מורה ותלמידה בשיטת פלדנקרייז. החלה את דרכה בשנת שירות, במהלכה קיבלה מלגת לימודים בסטודיו Play- אילנית תדמור, לאחר הצבא הצטרפה לסדנא להכשרת רקדנים "ורטיגו" והשתתפה בתכנית ליוצרים צעירים "פרסיבל" במחול שלם בשיתוף עם תיאטרון פרייבורג. רקדה והופיעה בפסטיבלים שונים: "מחול שלם" "שייח אבריק", "בין שמיים לארץ", פסטיבל הפרינג' באר שבע ובפרויקטים במרחב הציבורי עם הכוריאוגרף Graham Smith (גרמניה). יצירותיה הוצגו בסינמטק ירושלים, פרויקט "גוף מחול מקום" בימק"א ירושלים, פסטיבל "וואבי סאבי" באדמה-שדרות, גלריית גן שמואל, פסטיבל "בין שמיים לארץ", סדנאות הבמה ותיאטרון קרוב. בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה וחינוך מאוניברסיטת בן גוריון ולימודים חלקיים לתואר שני במחול וכוריאוגרפיה באקדמיה למוסיקה ומחול בירושלים. חברה בקהילת אנ"ת (אמנות נותנת תרומה) העוסקת באמנות מקצועית בשילוב עשייה חינוכית-חברתית.

במסגרת הקורס יתקיימו גם סדנאות מיוחדות עם מיטב המורים בתחום: ברייקדאנס , האוס דאנסהול פאנק 

ברייקדאנס - ריקוד אקרובטי המהווה את אחד מיסודות תרבות ההיפ פופ. השיעור נועד כדי להתגבר בעיקר מהפחד לרקוד על הרצפה ואף למצוא שם נוחות , בנוסף לגלות דברים שהגוף שלנו מסוגל לעשות שלא ידענו זאת בעבר . את הסדנה ילמד
*ניב ג'ינג'ר מוטילסקי* - נחשב לאחר מרקדני הברייקדאנס המובילים בישראל, מייצג את ישראל בתחרויות ברייקדאנס בינלאומיות בארץ ובחו"ל ומלמד כעשור. הגיע לשמיניה הפותחת בכמה אליפויות עולם וניצח בלא מעט תחרויות באסיה. חלק מקבוצת fusion mc, קבוצה קוריאנית אשר זכתה באליפות העולם כמה פעמים.

 

 

 

 

snow היפ הופהאוס - סגנון המבוסס על עבודת כפות רגליים עם טכניקה ספציפית לאימפרוביזציה. בתוכו יש גרובים מיוחדים כמו : jacking, basic steps ו floorwork. זהו ריקוד חברתי שאפשר לרקוד בזוגות ובקבוצות, מעניק כוח ברגליים, יכולת לשחרר את הגוף העליון, זריזות, חדות של עבודת כפות רגליים, חיבור למוזיקה והעלאת סטמינה (כח התמדה). את הסדנה תלמד Snow  - נולדה ברוסיה וכעת חיה בישראל, רקדנית כוריאוגרפית ומורה עם יותר מ 15 שנות ניסיון. מתמחה בהאוס ולמדה גם היפ הופ ומחול עכשווי, השתתפה בסצינת הבאטלים וזכתה בפרסים בתחרויות בינלאומיות. מעבירה סדנאות לפי מתודת הוראה מיוחדת שהביאה לארץ על מנת להפיץ את ריקוד ההאוס לכל אחד ואחת.

 

 

 

דניאל חזן קורס היפ הופדאנסהול פאנק - סגנון המשלב את הדאנסהול הג׳מייקני בפיוז׳ן כיפי עם סגנונות נוספים אחרים. את הסדנה תלמד
דניאל חזן - רקדנית, כוריאוגרפית ומורה בארץ ובחו״ל. נציגת ומנהלת החברה העולמית ״Dancehall Funk״ בישראל. כוריאוגרפית של להקת AWA הישראלית. לימדה בחו״ל באירופה ואמריקה. עבדה עם האמנים: סאבלימינל, עדן בן זקן, אנה זק, טיפקס, איתי לוי, נדב גדג׳ ועוד.