קורס קיץ -מחול עכשווי אינטנסיבי לבעלי רקע במחול


בואו להכיר :-) נותרו מקומות בקורס וניתן לבוא לשיעור נסיון ללא תשלום ביום שני 19.7.21 ב- 18:30
הקורס עוסק במחול עכשווי , שיפור וחיזוק היכולות. קורס מאתגר ומעשיר הכולל שני שיעורי מחול עכשווי עם אפרת לוי ועומר עוזיאל. תשעה מפגשים של שלוש שעות  כל אחד , שעה וחצי עם אפרת לוי ושעה וחצי עם עומר עוזיאל. לומדים בקבוצה קבועה המתקדמת יחד. הקורס מתאים למי שיש רקע של שנתיים ומעלה במחול
הקורס יתקיים בימי שני  18:30 עד 21:30 | 5.7.21 – 30.8.21 | 9 מפגשים
מורים : עומר עוזיאל ואפרת לוי


שיעורי טכניקה במחול - ימים גמישים

קורס קיץ לבעלי רקע במחול. הקורס המאפשר למשתתפים לפתח ולהעמיק יכולות בגוף. בתשעה מפגשים בקבוצה קבועה וסגורה, בעבודה תהליכית המאפשרת העמקה והנאה. במהלך הקורס נתרגל רצפים מתארכים והולכים של תנועות (קומבינציות), נדייק את איכות הביצוע, ונלמד להביא יותר חופש וביטוי עצמי בתוך המבנה של רצף התנועות. נתנסה במעברים בין איכויות תנועה שונות, נעבוד על כניסה ויציאה מתוך הרצפה, נחפש רכות בגוף, וגם נלמד להשתמש במומנטום או ברגעים של כוח מתפרץ. נחזק את הגוף, נעבוד על סטמינה (סיבולת), ונשפר את הגמישות.
נעבוד על מוסיקליות בתנועה, ונחזק את חוש הקצב. נתייחס גם לעבודה עם קבוצה בחלל נתון, כיצד נבנית מודעות לחלל, איך לעבוד יחד, וכיצד לקבל השראה ואנרגיה מהקבוצה בתוך התנועה המשותפת.
ננסה להשתחרר ממחשבות מוקדמות או שיפוטיות על הגוף והתנועה שלנו. נכיר דפוסי תנועה חדשים. נרקוד, נזיע, נבטא את עצמנו ונהנה יחד!
במהלך הקורס נתרגל רצפים מתארכים והולכים של תנועות (קומבינציות), נדייק את איכות הביצוע, ונלמד להביא יותר חופש וביטוי עצמי בתוך המבנה של רצף התנועות.נתנסה במעברים בין איכויות תנועה שונות, נעבוד על כניסה ויציאה מתוך הרצפה, נחפש רכות בגוף, וגם נלמד להשתמש במומנטום או ברגעים של כוח מתפרץ. נחזק את הגוף, נעבוד על סטמינה (סיבולת), ונשפר את הגמישות.
נעבוד על מוסיקליות בתנועה, ונחזק את חוש הקצב. נתייחס גם לעבודה עם קבוצה בחלל נתון, כיצד נבנית מודעות לחלל, איך לעבוד יחד, וכיצד לקבל השראה ואנרגיה מהקבוצה בתוך התנועה המשותפת.
קורס קיץ
שיעור היכרות יתקיים ביום שני 5.7.21
הקורס יתקיים בימי שני מ- 18:30 עד 21:30
הקורס יתחיל ב- 5.7 ויסתיים ב-1.9.20
9 מפגשים
36 שעות אקדמאיות
אפרת לוי
רקדנית ומורה למחול. בעלת תואר ראשון מהאקדמיה למחול ברוטרדם ותואר שני בכוריאוגרפיה ותעודת הוראה מהאקדמיה למחול בירושלים. עבדה בהולנד עם כוריאוגרפים שונים וכן השתתפה בפרויקטים בתיאטרון הקורזו, עם פלויסטוף קולקטיב ועוד. בישראל הופיעה כרקדנית ושחקנית בפרויקטים של אפרת רובין, נועה דר, שרונה פלורסהיים, דניאל שופרא, ברק מרשל, מאיה ברינר ועוד.
עבודות הסולו שיצרה ב2008 הועלו בפסטיבלים Szoloduo festival בבודפשט, Voorjaarsontwaken בהאג, One NIght Dance ברוטרדם וVolle Maan בטילבורג.
ב- 2009 הייתה אמנית אורחת בכפר האמנים אומיי שבניו יורק, בו עבדה במשך שלושה שבועות עם רקדנים ופרפורמרים מכל העולם. ב- 2012 הוזמנה לפתח את הסולו שלה, No-Mad, ב Tanz Haus Zurich, עמו הופיעה בציריך, האג, אמסטרדם וירושלים. דואט שיצרה ב- 2015 יחד עם המתופף, יונתן רוזן, הוזמן להופיע בתל אביב דאנס, גלריה ברבור ובאקדמיה למחול בירושלים.
זוכת מלגת ״רקדנית בקהילה״ (2016-2020), משנת 2019 מפיקה ומורה בחברה הערבית בפרויקט ״חיים בתנועה״ של מפעל הפיס ועמותת הכוראוגרפים.
כיום עובדת עם שרונה פלורסהיים על עבודה חדשה ומעלה דואט עם מעין חורש בבכורה, בפסטיבל ״ארנבת מרץ״ במרכז כלים.
עומר עוזיאל
שירת כמדריך צניחה בצה״ל ובמהלך לימודי תואר ראשון בפסיכולוגיה התחיל לרקוד באופן מקצועי. הוכשר ורקד בלהקת המחול דהדה דאנס (לשעבר) בניהולם של עמית גולדנברג ויערה דולב, לאחר שנתיים נכנס לעבוד במחול העצמאי- רקדאצל כוריאוגרפים שונים : יובל גולדשטיין, מאיה ברינר, ענת כ״ץ וארז מעיין, נימה יעקובי, לבנת סמרה, מאיה לוי, אפרת רובין , אורי שפיר, אור מרין אורן נחום, אביגייל רובין וענת דניאלי. למד שנתיים ב״כלים״, גוף לעבודה כוריאוגרפית ,בניהולה של ענת דניאלי וקורס להכשרת מטפלים בשיטת אילן לב.
יצר לפסטיבלי מחול שונים בארץ: ״אינטימהדאנס״ תאטרון תמונע, ״גוונים במחול״ מרכז סוזן דלל, ״מלחין-כוראוגרף״ תאטרון התיבה, ״דיאבלוג״ מחסן 2 ״וזירת מחול״הזירה הבינתחומית.השתתף בפרויקט ״רקדן בקהילה״ בתמיכת משרד התרבות והספורט, בו לימד שיעורי תנועה למבוגרים, במרכז יום לקשיש בעכו.
כיום רקדן עצמאי , מורה למחול, מורה לתנועה לקשישים ובעיקר מטפל בשיטת אילן לב.
במסגרת שיעורי המחול ב"קבוצה" ניפגש לדיאלוג משותף סביב תנועה פונקציונלית ומהנה. השיעור מורכב מתרגילים בהשראת הריליס עם עקרונות שיטת אילן לב, שבסופו נרקוד ריקוד סוחף ומפעים.


בואו להכיר :-)

 

נותרו מקומות בקורס
ניתן לבוא לשיעור נסיון ללא תשלום
ביום שני 19.7.21 ב- 18:30
יש  להירשם מראש

 

03-6595961  info@hakvutza.org.il