מחול עכשווי לגילאי 45 + / להתחיל לרקוד בכל גיל

קורס ללימודי מחול מודרני עכשווי לגילאי 45+

מחזור נוסף לאחד מהקורסים הכי מבוקשים  ב"קבוצה "  - קורס מחול מודרני עכשווי לנשים וגברים מגיל 45 ומעלה. הקורס מיועד למתחילים, למי שלא רקדה מעולם, למי שרקד מזמן והפסיק ולבעלי רקע מועט במחול.
בואו להכיר :-) שיעור היכרות ללא תשלום וללא התחייבות יתקיים ביום שני 24.10.22 ב- 18:00

קורס שנתי המיועד לכל מי שרוצה להתחיל לרקוד, וללמוד מחול מהבסיס. הקורס מאפשר לפתח מגוון יכולות, מחזק את הגוף ואת הקשר אל הגוף, ומאפשר כניסה בהירה, קשובה ומודרכת אל עולם התנועה והמחול, תוך תהליך עבודה מקצועי עם מורה קבועה ובתוך קבוצה קבועה המתקדמת יחד. תכני הקורס מותאמים לקבוצת הגיל .
את הקורס תלמד מאמי שימאזאקי רקדנית, שחקנית, יוצרת ומורה. ילידת טוקיו, יפן, חיה  ועובדת בתל אביב, ישראל. שם החלה ללמוד בלט בגיל שלוש. בשנת 97' עברה לישראל והחלה לרקוד בלהקת המחול בת שבע.

הקורס יתקיים בימי שני מ- 18:00 עד 19:45  | הקורס יתחיל במפגש היכרות ב- 24.10.22 ויסתיים ב- 19.6.23
32 מפגשיםקורס שנתי ( אוקטובר עד יוני ) לנשים וגברים בגילאי 45 ומעלה. הקורס מיועד למתחילים, למי שלא רקדה מעולם, למי שרקד מזמן והפסיק ולבעלי רקע מועט במחול.המעוניינים להמשיך להעמיק, לשכלל ולשפר את יכולותיהם במחול. לפתח כוח וגמישות ולחוות את המחול כחוויה מעשירה ומהנה.
הקורס מאפשר לתרגל מגוון יכולות, מחזק את הגוף ואת הקשר אל הגוף, ומאפשר כניסה בהירה, קשובה ומודרכת אל עולם התנועה והמחול. בקורס ננסה להשתחרר ממחשבות מוקדמות או שיפוטיות על הגוף והתנועה שלנו. נרקוד, נזיע, נבטא, ומתוך הריקוד נלמד להכיר טוב יותר את הגוף שלנו, את התנועה שלנו ואת עצמנו.
היקף הלימודים :
קורס שנתי
הקורס יתקיים בימי שני מ- 18:00 עד 19:45
הקורס יתחיל במפגש היכרות ב- 24.10.22 ויסתיים ב- 19.6.23
32 מפגשים | 86 שעות אקדמאיות
נתרגל רצפים של תנועה (קומבינציות), נחזק את הזיכרון התנועתי שלנו, ונלמד להביא יותר חופש וביטוי עצמי בתוך המבנה של רצף התנועות.
נתנסה בתנועה איטית ומהירה, נלמד ליצור יותר אנרגיה בגוף, ויותר שליטה במה שהגוף יודע לעשות.
נלמד להשתמש במשקל שלנו, לנוע עם הבנה של מבנה השלד ולא דרך מאמץ שרירי, נפתח בעדינות את הגמישות במפרקים וגם את הגמישות המחשבתית שלנו, ונגלה דברים חדשים על היכולת שלנו.
נעבוד על מוסיקליות, נחזק את חוש הקצב ונבדוק איך קצב מניע אותנו. נשתמש בדימויים, במוסיקה, ובחיבור לרגש כדי להכיר את המנעד התנועתי הרחב שיש בתוכנו. נלמד להתחבר לתנועה מבפנים (באמצעות חיבור רגשי, שימוש בדימויים מופשטים, וכד'), או מבחוץ (למשל בעזרת מוסיקה, דימוי חזותי, ועוד).
ננסה להשתחרר ממחשבות מוקדמות או שיפוטיות על הגוף והתנועה שלנו. נרקוד, נזיע, נבטא, ומתוך הריקוד נלמד להכיר טוב יותר את הגוף שלנו, את התנועה שלנו ואת עצמנו.
מאמי שימאזאקי
רקדנית, שחקנית, יוצרת ומורה. ילידת טוקיו, יפן, חיה ועובדת בתל אביב, ישראל. נולדה ביפן, שם החלה ללמוד בלט בגיל 3. בשנת 92 עברה להתגורר באירופה, ולמדה מחול, משחק, ופיתוח קול ב- Rudra Bejart Lausanne" " במשך שנתיים. רקדה באנסמבל של מישה ואן הוק (איטליה) ובתיאטרון אלטו באסן (גרמניה), ובשנת 97' עברה לישראל והחלה לרקוד בלהקת המחול בת שבע.
רקדנית יוצרת וסולנית עם נמרוד פריד / להקת תמי. מאמי הייתה רקדנית / סולנית, במשך כ 12 שנים עם להקת המחול בת-שבע, אחת הלהקות המובילות בעולם. הופיעה ברוב הרפרטואר של היוצר אוהד נהרין. בנוסף, עבדה עם כוריאוגרפים כמו ג'ון ג'ספרס, וויליאם פורסית, שרון אייל, רות זיו אייל, ברק מרשל ועוד.
מאמי שימאזאקי היא זוכת פרס השחקנית הטובה ביותר - פסטיבל הקולנוע העצמאי האירופי 2018, כשחקנית הראשית בסרט העלילתי "קריאה לחלומות", בבימויו של רן סלאווין. בשנים האחרונות היא הוזמנה להופיע וליצור באירופה - גרמניה, איטליה, אירלנד ובישראל עם הפקות מחול, תיאטרון ווידאו. מורה ומנחת סדנאות לכל הגילאים בבלט ומחול עכשווי, בארץ ובעולם. בוגרת בית הספר למחול ואמנויות הבמה של מוריס בז'ארז בשוויץ


בואו להכיר :)

 

שיעור היכרות ללא תשלום
לקורס מחול עכשווי לגילאי 45 +
יתקיים ביום שני 24.10.22 ב- 18:00
יש להירשם מראש

info@hakvutza.org.il
 03-6595961 גם בווצאפ