מחול עכשווי לגילאי 45 + / להתחיל לרקוד בכל גיל

קורס ללימודי מחול מודרני עכשווי לגילאי 45+

מחזור נוסף לאחד מהקורסים הכי מבוקשים  ב"קבוצה "  - קורס מחול מודרני עכשווי  לבוגרים מגיל 45 ומעלה. הקורס מיועד למתחילים , למי שלא רקדה מעולם, למי שרקד מזמן והפסיק ולבעלי רקע מועט במחול.

בואו להכיר :-) שיעור היכרות ללא  תשלום וללא התחייבות יתקיים ביום רביעי 13.10.21 ב- 18:30
קורס שנתי המיועד לאנשים המעוניינים/נות להתחיל לרקוד, וללמוד מחול מהבסיס. הקורס מאפשר לפתח מגוון יכולות, מחזק את הגוף ואת הקשר אל הגוף, ומאפשר כניסה בהירה, קשובה ומודרכת אל עולם התנועה והמחול, תוך תהליך עבודה מקצועי עם מורה קבועה ובתוך קבוצה קבועה המתקדמת יחד.

הקורס יתקיים בימי רביעי   מ-18:30- 20:30 | 13.10.21 -  22.6.22|  33 מפגשים


קורס שנתי לאנשים בוגרים בגילאי 45 ומעלה, למתחילים., הקורס מיועד למי שלא רקד מעולם, למי שרקד מזמן והפסיק ולבעלי רקע מועט במחול.המעוניינים להמשיך להעמיק, לשכלל ולשפר את יכולותיהם במחול. לפתח כוח וגמישות ולחוות את המחול כחוויה מעשירה ומהנה.
הקורס מאפשר לתרגל מגוון יכולות, מחזק את הגוף ואת הקשר אל הגוף, ומאפשר כניסה בהירה, קשובה ומודרכת אל עולם התנועה והמחול. בקורס ננסה להשתחרר ממחשבות מוקדמות או שיפוטיות על הגוף והתנועה שלנו. נרקוד, נזיע, נבטא, ומתוך הריקוד נלמד להכיר טוב יותר את הגוף שלנו, את התנועה שלנו ואת עצמנו.
נתרגל רצפים של תנועה (קומבינציות), נחזק את הזיכרון התנועתי שלנו, ונלמד להביא יותר חופש וביטוי עצמי בתוך המבנה של רצף התנועות.
נתנסה בתנועה איטית ומהירה, נלמד ליצור יותר אנרגיה בגוף, ויותר שליטה במה שהגוף יודע לעשות.
נלמד להשתמש במשקל שלנו, לנוע עם הבנה של מבנה השלד ולא דרך מאמץ שרירי, נפתח בעדינות את הגמישות במפרקים וגם את הגמישות המחשבתית שלנו, ונגלה דברים חדשים על היכולת שלנו.
נעבוד על מוסיקליות, נחזק את חוש הקצב ונבדוק איך קצב מניע אותנו. נשתמש בדימויים, במוסיקה, ובחיבור לרגש כדי להכיר את המנעד התנועתי הרחב שיש בתוכנו. נלמד להתחבר לתנועה מבפנים (באמצעות חיבור רגשי, שימוש בדימויים מופשטים, וכד'), או מבחוץ (למשל בעזרת מוסיקה, דימוי חזותי, ועוד).
ננסה להשתחרר ממחשבות מוקדמות או שיפוטיות על הגוף והתנועה שלנו. נרקוד, נזיע, נבטא, ומתוך הריקוד נלמד להכיר טוב יותר את הגוף שלנו, את התנועה שלנו ואת עצמנו.
היקף הלימודים :
קןרס שנתי
הקורס יתקיים בימירביעי מ- 18:30 עד 20:30
הקור סיתצחיל ב- 13.10.21 ויסתיים ב- 22.6.22
33 מפגשים
פרטים על מורה הקורס יעודכנו בקרוב


סדנת קיץ למחול


סדנת קיץ למחול למתחילים

סדנה מרוכזת וחוויתית 8-12.8.21
א' - ה'  מ- 10:00 עד 15:30 
מחול עכשווי * בלט קלאסי *
* ג'אז מודרני* * סווינג *
*אימפרוביזציה *  קונטקט  *

למידע נוסף >>>


info@hakvutza.org.il
 03-6595961