מחול עכשווי ממשיכים לגילאי 45 + /להמשיך לרקוד בכל גיל

קורס ללימודי מחול עכשווי לגילאי 45+

בואו להכיר :-) שיעור היכרות ללא תשלום וללא התחייבות יתקיים ביום שלישי 25.10.22 ב- 18:00
קורס מחול מודרני עכשווי לבוגרים מגיל 45 ומעלה. קורס שנתי המיועד לאנשים עם ניסיון של כשנה בלימודי מחול

הקורס מכוון לאנשים בוגרים בגילאי 45 ומעלה, עם ניסיון של כשנה בלימודי מחול המעוניינים להמשיך להעמיק, לשכלל ולשפר את יכולותיהם במחול. לפתח כוח וגמישות ולחוות את המחול כחוויה מעשירה ומהנה, בתהליך עבודה עם שתי מורות מעולות, בקבוצה קבועה המתקדמת יחד.
הקורס יתקיים בימי שלישי מ- 18:00 עד 20:00 | הקורס יתחיל בשיעור היכרות ב- 25.10.22 ויסתיים ב- 20.6.23
32 מפגשים

מורה : קרן סגל 

קורס מחול עכשווי למתחילים

קורס שנתי לאנשים בוגרים בגילאי 45 ומעלה, המעוניינים להמשיך להעמיק, לשכלל ולשפר את יכולותיהם במחול. לפתח כוח וגמישות ולחוות את המחול כחוויה מעשירה ומהנה.
הקורס מאפשר לתרגל מגוון יכולות, מחזק את הגוף ואת הקשר אל הגוף, ומאפשר כניסה בהירה, קשובה ומודרכת אל עולם התנועה והמחול. בקורס ננסה להשתחרר ממחשבות מוקדמות או שיפוטיות על הגוף והתנועה שלנו. נרקוד, נזיע, נבטא, ומתוך הריקוד נלמד להכיר טוב יותר את הגוף שלנו, את התנועה שלנו ואת עצמנו.
בתחילה נלמד להכיר את עקרונות שיטת הריליס - טכניקה של מחול עכשווי. נלמד להכיר את המגע של הגוף על הרצפה, להרגיש יותר בנוח בעבודה עם רצפה, ואת הרכות שיכולה להיווצר בגוף בעבודה זו. נלמד לחמם את המפרקים, לנוע ולרקוד דרך הקשבה לגוף, ולהכיר איכויות שונות של תנועה: רכות, חדות, כבדות, אווריריות, סמיכות.
נתרגל רצפים של תנועה (קומבינציות), נחזק את הזיכרון התנועתי שלנו, ונלמד להביא יותר חופש וביטוי עצמי בתוך המבנה של רצף התנועות.
נתנסה בתנועה איטית ומהירה, נלמד ליצור יותר אנרגיה בגוף, ויותר שליטה במה שהגוף יודע לעשות.
נלמד להשתמש במשקל שלנו, לנוע עם הבנה של מבנה השלד ולא דרך מאמץ שרירי, נפתח בעדינות את הגמישות במפרקים וגם את הגמישות המחשבתית שלנו, ונגלה דברים חדשים על היכולת שלנו.
נעבוד על מוסיקליות, נחזק את חוש הקצב ונבדוק איך קצב מניע אותנו. נשתמש בדימויים, במוסיקה, ובחיבור לרגש כדי להכיר את המנעד התנועתי הרחב שיש בתוכנו. נלמד להתחבר לתנועה מבפנים (באמצעות חיבור רגשי, שימוש בדימויים מופשטים, וכד'), או מבחוץ (למשל בעזרת מוסיקה, דימוי חזותי, ועוד).
בשלב יותר מתקדם של הקורס נתייחס גם לעבודה עם קבוצה, כיצד להקשיב לעצמי ולקבוצה תוך כדי תנועה, איך לקבל השראה וידע מאחרים מתוך תנועה ותקשורת לא מילולית, ואיך עבודה עם קבוצה מדגישה את האיכויות של השפה האישית.
ננסה להשתחרר ממחשבות מוקדמות או שיפוטיות על הגוף והתנועה שלנו. נרקוד, נזיע, נבטא, ומתוך הריקוד נלמד להכיר טוב יותר את הגוף שלנו, את התנועה שלנו ואת עצמנו.
היקף הלימודים :
קורס שנתי
הקורס יתקיים בימי שלישי מ- 18:00 עד 20:00
הקורס יתחיל בשיעור היכרות ב- 25.10.22 ויסתיים ב- 20.6.23
32 מפגשים
קרן סגל
החלה את דרכה כמתעמלת מכשירים תחרותית. למדה במסלול המלא של הקבוצה ביפו, משם המשיכה ללמוד בסדנה להכשרת רקדנים וכוריאוגרפים בחיפה ובסדנה של להקת המחול ת"א. בוגרת קורס מורים בשיטת ויג'ננה יוגה בהנחייתה של נגה רון ברקאי.
בוגרת קורס מורים ליוגה בשיטת "ויניאסה" אצל ראם הראובני. בוגרת קורס " תנועה , יציבה וטיפול מוטרי בשיטה אינטגרטיבית" בהנחייתם של ד"ר גיל זולברג ואוהד אינטרטור.
רקדה ורוקדת בפרויקטים שונים .
בשיעורים של קרן משולבים סגנונות עכשווים ומודרנים עם אלמנטים מעולם היוגה והמחול האפריקאי .
התלמידים חווים איכויות תנועה שונות עם דגש על מוסיקליות, פיזיות, קורדינאציה וזרימה תוך כדי מציאת ההנאה והעניין שבתנועה.


בואו להכיר :)


שיעור היכרות ללא תשלום
לקורס מחול עכשווי
ממשיכים לגילאי 45 +
יתקיים ביום ג' 25.10.22 ב- 18:00
יש להירשם מראש

03-6595961  גם בווצאפ
  info@hakvutza.org.il