מחול  מודרני עכשווי למתחילים / לומדים מחול מהתחלה 

קורס סמסטרייאלי ללימודי מחול למתחילים - ימי שלישי 19:00-22:00

הקורס התחיל ביום שלישי 2.1.18 ויסתיים ב- 26.6.18 | ימי שלישי 19:00-22:00
ההרשמה הסתיימה . תודה לכל הנרשמים :-)

מורים: מור ברגמן ועומר עוזיאל
להתחיל לרקוד! אין דרך פשוטה ומשמחת יותר להכריז על זה. להיות חלק מתוך קבוצה שנפגשת פעם בשבוע בסטודיו, ומתחילה, צעד אחר צעד, ללמוד ולהתאמן במחול. עקרונות ומושגי בסיס, עבודה על חיזוק הגוף ומתיחות, פיתוח של יכולות טכניות שונות, עבודה על קומבינציות עם דגשים שונים שקשורים למוסיקה, קצב,  חלל ועוד. וכמובן- כיף!
קורס מחול מודרני עכשווי למתחילים מיועד למי שלא רקד מעולם, למי שרקד מזמן והפסיק ולבעלי רקע מועט במחול.

קורס מחול עכשווי למתחילים

קורס סמסטרייאלי המתקיים אחת לשבוע בימי שלישי בערב. הקורס מקנה כלים ועקרונות בסיסיים במחול העכשווי תוך מתן דגש על עבודה נכונה ובריאה עם הגוף, שיפור הגמישות והכוח ותנועה זורמת בחלל הקורס בנוי משני שיעורים רצופים המועברים על ידי שני מורים שונים, על מנת לאפשר היתנסות במגוון גישות וטכניקות מעולם המחול העכשווי.תהליך הלימוד מתבצע באופן הדרגתי ומשלב תרגילים להקנית טכניקה עם לימוד שפת ריקוד וקטעי מחול.
קורס המתאים לכל מי שרוצה ללמוד לרקוד מהצעד הראשון ולחוות את התנועה כחוויה מעשירה ומהנה.
הקורס מורכב משני שיעורים רצופים המועברים על ידי שתי מורות שונות על מנת לאפשר התנסות במגוון גישות וטכניקות מעולם המחול העכשווי.
תהליך הלימוד מתבצע באופן הדרגתי ומשלב תרגילים להקנית טכניקה עם לימוד שפת ריקוד וקטעי מחול.
סמסטר חורף
הקורס יתקיים בימי שלישי בערב 19:00-22:00
תחילת הקורס: 2.1.18
סיום הקורס: 26.6.18
100 שעות אקדמאיות
מור ברגמן
החלה את דרכה המקצועית במסלול המלא של "הקבוצה" (2011-2012), משם המשיכה ללימודי מחול בסדנא להכשרת רקדנים שבקיבוץ געתון (2012-2014).
בהמשך השתתפה כרקדנית בעבודות מחול של יוצרים דוגמת אלה בן אהרון ("All-Most"), תמי ורונן יצחקי ("מדד האושר") בארץ, ושרון פרידמן ("NIDO/Rizoma") בחו"ל.
עומר עוזיאל
במהלך לימודי תואר ראשון בפסיכולוגיה התחיל לרקוד באופן מקצועי. הוכשר ורקד בלהקת המחול דהדה דאנס (לשעבר) בניהולם של עמית גולדנברג ויערה דולב, לאחר שנתיים נכנס לעבוד במחול העצמאי- רקד אצל כוריאוגרפים שונים : יובל גולדשטיין, מאיה ברינר, ענת כ״ץ וארז מעיין, נימה יעקובי, לבנת סמרה, מאיה לוי, אפרת רובין , אורי שפיר, אור מרין אורן נחום, אביגייל רובין וענת דניאלי. למד שנתיים ב״כלים״, גוף לעבודה כוריאוגרפית ,בניהולה של ענת דניאלי וקורס להכשרת מטפלים בשיטת אילן לב.יצר לפסטיבלי מחול שונים בארץ:
כיום רקדן עצמאי , מורה למחול, מורה לתנועה לקשישים ובעיקר מטפל בשיטת אילן לב.


להמשיך לרקוד בקיץ :-)


קורס בלט ומחול עכשווי
לבעלי רקע במחול

קורס קיץ  הבנוי מרצף של שני שיעורים טכניים:
שיעור בלט ושיעור מחול עכשווי ברמת ממשיכים ומתקדמים
ימי רביעי 18:15-21:30
שיעור היכרות ללא תשלום ביום רביעי 11.7 ב- 18:15

למידע נוסף >>>

03-6595961  info@hakvutza.org.il