מחול עכשווי למתקדמים /קורס קיץ לבעלי רקע במחול עם מאמי שימזאקי


קורס מחול עכשווי למתקדמים מאפשר למשתתפים לפתח ולהעמיק יכולות בגוף. שנים עשר מפגשים בקבוצה קבועה וסגורה, בעבודה תהליכית המאפשרת העמקה והנאה
את הקורס תלמד מאמי שימאזקי, ילידת יפן, חיה בישראל מאז 1997. היתה רקדנית וסולנית בלהקת המחול בת שבע, והשתתפה ביצירות רבות של הלהקה מאת אוהד נהרין ואחרים. במהלך השנים עבדה עם הכוראוגרפים וויליאם פורסית, ג'ון ג'ספרס, עידית הרמן, ג'ו קנאמורי, שרון אייל, ברק מרשל, רות זיו אייל, ועוד

הקורס יתקיים בימי רביעי 20:00 -22:00 | מ- 8.7.20 עד- 30.9.20  |  12 מפגשים


שיעורי טכניקה במחול - ימים גמישים

קורס קיץ לבעלי רקע במחול. הקורס המאפשר למשתתפים לפתח ולהעמיק יכולות בגוף. שנים עשר מפגשים בקבוצה קבועה וסגורה, בעבודה תהליכית המאפשרת העמקה והנאה.
במהלך הקורס נתרגל רצפים מתארכים והולכים של תנועות (קומבינציות), נדייק את איכות הביצוע, ונלמד להביא יותר חופש וביטוי עצמי בתוך המבנה של רצף התנועות.
נתנסה במעברים בין איכויות תנועה שונות, נעבוד על כניסה ויציאה מתוך הרצפה, נחפש רכות בגוף, וגם נלמד להשתמש במומנטום או ברגעים של כוח מתפרץ.
נחזק את הגוף, נעבוד על סטמינה (סיבולת), ונשפר את הגמישות.
נעבוד על מוסיקליות בתנועה, ונחזק את חוש הקצב. נתייחס גם לעבודה עם קבוצה בחלל נתון, כיצד נבנית מודעות לחלל, איך לעבוד יחד, וכיצד לקבל השראה ואנרגיה מהקבוצה בתוך התנועה המשותפת.
ננסה להשתחרר ממחשבות מוקדמות או שיפוטיות על הגוף והתנועה שלנו. נכיר דפוסי תנועה חדשים. נרקוד, נזיע, נבטא את עצמנו ונהנה יחד!
במהלך הקורס נתרגל רצפים מתארכים והולכים של תנועות (קומבינציות), נדייק את איכות הביצוע, ונלמד להביא יותר חופש וביטוי עצמי בתוך המבנה של רצף התנועות.נתנסה במעברים בין איכויות תנועה שונות, נעבוד על כניסה ויציאה מתוך הרצפה, נחפש רכות בגוף, וגם נלמד להשתמש במומנטום או ברגעים של כוח מתפרץ. נחזק את הגוף, נעבוד על סטמינה (סיבולת), ונשפר את הגמישות.
נעבוד על מוסיקליות בתנועה, ונחזק את חוש הקצב. נתייחס גם לעבודה עם קבוצה בחלל נתון, כיצד נבנית מודעות לחלל, איך לעבוד יחד, וכיצד לקבל השראה ואנרגיה מהקבוצה בתוך התנועה המשותפת.
ננסה להשתחרר ממחשבות מוקדמות או שיפוטיות על הגוף והתנועה שלנו. נכיר דפוסי תנועה חדשים. נרקוד, נזיע, נבטא את עצמנו ונהנה יחד!
קורס קיץ
שיעור היכרות יתקיים ביום רביעי 8.7 ב- 20:00
הקורס יתקיים בימי רביעי מ- 20:00 עד 22:00
הקורס יתחיל ב- 8.7 ויסתיים ב-30.9.20
12 מפגשים
32 שעות אקדמאיות
מאמי שימאזקי, ילידת יפן, חיה בישראל מאז 1997. היתה רקדנית וסולנית בלהקת המחול בת שבע, והשתתפה ביצירות רבות של הלהקה מאד אוהד נהרין ואחרים. במהלך השנים עבדה עם הכוראוגרפים וויליאם פורסית, ג'ון ג'ספרס, עידית הרמן, ג'ו קנאמורי, שרון אייל, ברק מרשל, רות זיו אייל, ועוד. כמו כן השתתפה כשחקנית במספר הפקות ואף זכתה בפרס השחקנית הטובה ביותר בפסטיבל לקולנוע עצמאי על התפקיד שגילמה בסרט "קריאה לחלומות".
מאמי חיה בתל אביב, מלמדת בלט ומחול עכשווי בבית הספר הקבוצה, מלמדת ומחנכת בבית הספר הדמוקרטי ביפו, ומעבירה סדנאות מחול בארץ ובעולם.
מצטיינת. בעלת תואר ראשון במחול מהאקדמיה למחול ברוטרדם, הולנד.
בין השנים 2003-2008 עבדה כרקדנית וכוריאוגרפית בברלין וברחבי אירופה. יצירותיה הוצגו במסגרות שונות בינהם: Rohkunstbau Festival, Feld 5 Tanztage, Lucky Trimmer ,פסטיבל כרמיאל ומחולוהט.
בשנת 2008 חזרה להתגורר בארץ ויצרה כוריאוגרפיה ל"גוונים במחול 09". באותה השנה גם החלה לעבוד בלהקתה של יסמין גודר כמנהלת חזרות וכרקדנית ביצירות "אני רעה אני" ו- "סוף סופה בוא". כיום היא משלימה קורס להכשרת מורי פלדנקרייז ולומדת לקראת תואר שני בפילוסופיה באוניברסיטת תל-אביב.
מאז שחזרה להתגורר בארץ ענת מלמדת שיעורי ריקוד בתחומי המחול הקלאסי, מודרני עכשווי ואימפרוביזציה, רקדנים מקצועיים ומתחילים כאחד. בארץ לימדה בביכורי העיתים, במכללת אורות ישראל, בבה"ס הללו, בקבוצה ביפו ובסטודיו של יסמין גודר.
סגנון הלימוד של ענת מבוסס על אלמנטים בסיסיים של טכינקת ריליס בשילוב עם סגנון ייחודי שלה שפיתחה במהלך השנים האחרונות כרקדנית וכמורה בארץ ובחו"ל.


מתכננים לכם שנה נפלאה

 

ממש בקרוב !
נפרסם כאן מגוון קורסים
למתחילים ולבעלי רקע במחול
הקורסים יתחילו באוקטובר 2020

יש למה לחכות :)

 

03-6595961  info@hakvutza.org.il