2Dance חורף

 2Dance בחורף / השילוב המושלם גם בחורף

תוכנית 2Dance השילוב המושלם - לומדים מספר שפות תנועתיות פעם בבוקר ובפעם בערב
ההרשמה לתכנית הסתיימה . תודה לכל מי שנרשם ולכל מי שהיה ביום הפתוח.
תוכנית 2Dance - תכנית שנתית ללימודי מחול למתחילים העוסקת במספר שפות תנועתיות והשילוב ביניהם: מחול עכשווי, בלט קלאסי, אימפרוביזציה וקונטקט. הלימודים בקבוצה קבועה ועם צוות מורים.ות קבוע.
תכנית ללימודי מחול למי שרוצה לרקוד קצת יותר. לומדים פעמיים בשבוע ארבע טכניקות :מחול עכשווי, בלט קלאסי, אימפרוביזציה (אילתור) וקונטקט אימפרוביזציה .  תהליך הלימודים בתכנית מאפשר פיתוח מנעד יכולות פיזיות רחב, דרך עבודה תהליכית בטכניקות המחול השונות, השיעורים מועברים על ידי צוות מורים מנוסה, וגישת הלימודים שמה דגש על עבודה מתוך הנאה והתייחסות בריאה לגוף, תוך התייחסות לבניית היכולת האישית של כל אחד ובדגש על רמה מקצועית, גבוהה ומאתגרת.
במקביל לתהליך הלמידה של כל משתתף, אנו שמים דגש גם על יצירת שפה משותפת קבוצתית, כאמצעי המאפשר חקירה, התקדמות, למידה עשירה יותר מתוך עבודת צוות וקבלת תמיכה.


הלימודים מתקיימים  פעמיים בשבוע : 
בימי  רביעי מ- 18:15 עד 21:30 ובימי שישי מ-09:30 עד 12:45. התכנית תתחיל ב- 7.12.22 ותסתיים ב- 14.7.23תכניתשנתית בה לומדים פעמיים בשבוע : מחול עכשווי, בלט, אימפרוביזציה (אילתור), וטכניקת קונטקט אימפרוביזציה.
תהליך הלימודים במסלול מאפשר פיתוח מנעד יכולות פיזיות רחב, דרך עבודה תהליכית בטכניקות המחול השונות, השיעורים מועברים על ידי צוות מורים מנוסה, וגישת הלימודים שמה דגש על עבודה מתוך הנאה והתייחסות בריאה לגוף, תוך התייחסות לבניית היכולת האישית של כל אחד מהתלמידים, ובדגש על רמה מקצועית, גבוהה ומאתגרת.
במקביל לתהליך הלמידה של כל משתתף, אנו שמים דגש גם על יצירת שפה משותפת קבוצתית, כאמצעי המאפשר חקירה, התקדמות, למידה עשירה יותר מתוך עבודת צוות וקבלת תמיכה.
תוכנית הלימודים מותאמת הן למתחילים והן לבעלי רקע מועט במחול :
ימי רביעי
18:15-19:45
מחול עכשווי עם קרן סגל
20:00-21:30 קונטקט אימפרוביזציה עם יובל פינקלשטיין
יום שישי
09:30 - 11:00 בלט קלאסי
11:15-12:45 אימפרוביזציה עם לורן דלסטק
היקף הלימודים :
תכנית שנתית ( 8 חודשים )
הלימודים יתקיימו פעמיים בשבוע : בימי רביעי מ- 18:15 עד 21:30
ובימי שישי מ-09:30 עד 12:45.
התכנית תתחיל ב- 7.12.22 ותסתיים ב- 14.7.23
236 שעות אקדמאיות
צוות המורות והמורים שלנו מורכב כולו ממיטב הרקדנים והיוצרים בארץ, אשר רכשו השכלה וניסיון מקצועי רב בארץ ובעולם
קרן סגל מחול עכשווי
החלה את דרכה כמתעמלת מכשירים תחרותית. למדה במסלול המלא של הקבוצה ביפו, משם המשיכה ללמוד בסדנה להכשרת רקדנים וכוריאוגרפים בחיפה ובסדנה של להקת המחול ת"א. בוגרת קורס מורים בשיטת ויג'ננה יוגה בהנחייתה של נגה רון ברקאי.
בוגרת קורס מורים ליוגה בשיטת "ויניאסה" אצל ראם הראובני. בוגרת קורס " תנועה , יציבה וטיפול מוטרי בשיטה אינטגרטיבית" בהנחייתם של ד"ר גיל זולברג ואוהד אינטרטור.רקדה ורוקדת בפרויקטים שונים .
בשיעורים של קרן משולבים סגנונות עכשווים ומודרנים עם אלמנטים מעולם היוגה והמחול האפריקאי .
התלמידים חווים איכויות תנועה שונות עם דגש על מוסיקליות, פיזיות, קורדינאציה וזרימה תוך כדי מציאת ההנאה והעניין שבתנועה.
*פרטים על המוה לבלט קלאסי יפורסמו בקרוב*
יובל פינקלשטיין קונטקט אימפרוביזציה
יובל פינקלשטיין -רקדנית, יוצרת, ומורה לקונטקט אימפרוביזציה. עד גיל 17 שיחקה טניס באופן מקצועי והיתה מדורגת בדירוג הלאומי של ישראל. התחילה לרקוד בסדנא להכשרת רקדנים של ורטיגו, ולאחר מכן במסלול ההמשך לרקדנים La collectiz בהובלת עידו פדר ולילך לבנה. נבחרה להשתתף בתוכנית המלגות הבינלאומית danceweb של פסטיבל Impulstanz בוינה, ולאורך השנה משתתפת ולומדת בסדנאות שמקיימים מורים שונים בארץ ובעולם. עבדה בפרוייקטים ויצירות של הכוראוגרפים - דפי אלטבב, לילך לבנה, אנאבל דביר, אוליביה קורט מסה, מיקה קופפר, מור שני, ועוד. בשנה האחרונה יצרה את יצירתה הראשונה "וריאציות של מפגש בביצוע אורי ויובל", יצירה המבוססת על קונטקט, בשיתוף עם אורי דיקר. רוקדת ומתרגלת קונטקט כטכניקה, כפרקטיס אומנותי, וכדרך חיים. מלמדת קונטקט במסגרות שונות, בבתי ספר מקצועיים למחול ובסדנאות לקהל הרחב.
לורן קטרין דלאסטר - אימפרוביזציה
רקדנית ומורה למחול עכשווי ולקונטקט. ילידת בבריסל, בלגיה, וחיה בישראל משנת 2018.
החלה לרקוד בגיל 4, ולאורך השנים למדה מחול וקונטקט במוסדות שונים בניו יורק, גרמניה, איטליה וישראל. בעלת תואר ראשון בסוציולוגיה, ולמדה גם את שיטת פלדנקרייז. פגשה בטכניקת קונטקט אימפרוביזציה לראשונה בזמן שלמדה במסלול להכשרת רקדנים למחול עכשווי בבית הספר DCJ והתאהבה בטכניקה. מאז 2017 התחילה ללמד קונטקט בבלגיה,מלמדת צעירים ומבוגרים בכל הגילאים והרמות ומשתפת בידע הרב-תחומי שלה במגוון השפות התנועתיות שלמדה לעומק. לורן חיה בתל אביב, שותפה להקמת ה"קונטקט-קמפ" הישראלי, ומלמדת קונטקט בקבוצה.